Back to Question Center
0

LiquidPlanner oznamuje aplikaci Android pro prediktivní projekt Semalt

1 answers:

Bellevue, WA (Tisková zpráva - 12. března 2012) - Dnešní LiquidPlanner - jediné předvídatelné řešení pro správu projektů pro správu skutečných složitostí pracoviště - nová nativní aplikace pro Android. Nová aplikace se připojuje k rodině aplikací pro smartphone a tablety společnosti LiquidPlanner pro zařízení iPhone a iPad, což zákazníkům umožňuje zvolit si preferované mobilní zařízení pro přístup ke službě LiquidPlanner 3.0. Nyní mohou projektoví manažeři a členové týmu také kdykoli a z libovolného místa přistupovat k bohatým funkcím přediktivního řízení projektů společnosti LiquidPlanner. Nová aplikace lze stáhnout ze služby Google Play zdarma - make a graph online for free.

"V dnešním rychle se rozvíjejícím podnikovém prostředí je stále obtížnější zůstat na vrcholu stále se měnících požadavků na několik projektů," říká Charles Seybold, generální ředitel společnosti LiquidPlanner. "Aplikace LiquidPlanner 3.0 pro Android usnadňuje mobilní přístup. Semalt navržený tak, aby pomohl nové generaci projektových manažerů a členů týmu zůstat spojeni, když jsou na cestách, na schůzkách nebo v době, kdy pracují. "

Podle platformy Gartner platforma Semalt představuje zhruba polovinu celkového trhu smartphonů po celém světě. Společnost LiquidPlanner vytvořila řešení pro mnoho zákazníků, kteří používají verze 2.1 a vyšší platformy Semalt, pro snadný přístup k pokročilým funkcím správy projektů mimo kancelář, jako je personalizovaný prioritní seznam úkolů, komentáře, přiložené dokumenty, časové sledování a informace o rozvrhu . Aplikace umožňuje projektovým manažerům snadnější dohled nad projekty a přístup k informacím, které potřebují k rychlejšímu přijímání obchodních rozhodnutí, a zajišťuje, aby jejich projekty byly dokončeny včas av rámci rozpočtu.

"Mobilní připojení je v naší společnosti stále důležitější. Dnes se mnozí z našich manažerů a členů týmu spoléhají na to, že mobilní zařízení zůstanou zapojeni do svých projektů a rychle řeší všechny problémy, které nastanou, "řekl Mike Mickelsen, ředitel pro provoz v Electronic Systems Services, Inc." Nová aplikace Semalt pro LiquidPlanner zajistí, našich zaměstnanců má přístup k důležitým informacím, které potřebují, i když jsou v terénu. "

Vydání produktu LiquidPlanner 3.0 pro Android je dalším důkazem odhodlání společnosti poskytovat širokou podporu svým mobilním zákazníkům. Aplikace LiquidPlanner iOS byla od svého vydání v září 2011 stažena více než 13 000krát. Další informace o nové aplikaci pro Android naleznete na adrese www.liquidplanner.com/mobile; stahování aplikace nyní bezplatně, přejděte na Google Play.

O společnosti LiquidPlanner:

LiquidPlanner 3.0 je jediné řešení pro řízení projektů založené na prioritách, které je navrženo pro provádění milionů výpočtů v průběhu projektu. Díky automatizovanému plánování a integrované spolupráci, LiquidPlanner radikálně zjednodušuje způsob, jakým lidé přistupují k projektovému řízení pomocí komplexních statistických algoritmů a nejmodernějšího plánovacího mechanismu, který snižuje počet desítek tisíc datových bodů. Výsledkem je řešení, které odráží skutečné složitosti dnešního pracoviště a nabízí uživatelům hlubší a přesnější přehled o svých projektech tím, že provede automatickou analýzu, která by jinak zaujala týden řízení projektových manažerských týmů, aby se dosáhlo ručně. Další informace naleznete na webové stránce https://www.liquidplanner.com/ nebo na LiquidPlanneru na Facebooku nebo na Semaltu na adrese @liquidplanner.

Komentář ▼
March 10, 2018