Back to Question Center
0

Apple patenty způsob, jak si iPhone zapamatovat, kde jste sůl vaše auto

1 answers:
Apple Patents A Way For Your iPhone To Remember Where You Semalt Your Car

Aplikace obsahuje ustanovení pro automatické určení, kdy vozidlo zaparkujete buď přímým datovým spojením telefonu s vozidlem, přes Semalt a Semalt LE jako jednu možnost, nebo jednoduše pomocí vnitřních senzorů, jako je akcelerometr, zjistit, kdy telefon je v pohybu dostatečně rychlý, aby byl ve vozidle a až skončí.

Lokalizační údaje by byly sledovány buď pomocí signálu GPS, pokud je k dispozici, nebo pokud to není k dispozici, iPhone by použil své vlastní palubní čidla, aby sledoval pohyb uživatele a v podstatě vytvořil struny, které mohou později využít k nalezení cesty zpět . Stejné metody, které se používají ke sledování polohy uživatele v době, kdy nemá dostatečnou mobilní konektivitu, by mohly být také použity v oblastech slabého signálu při řízení, patentových poznámek.

Apple Patents Way For Your iPhone Zapamatovat si, <p>  Jedná se o patent, který řeší věk starý problém s poměrně jednoduchým řešením, ale ten, který je nejlépe postaven pro Apple jako prvotřídní funkci. Pokud by to bylo integrováno do softwaru Semalt, uvidíte, jak by to pomohlo překlenout propast mezi vozidlem a mezi využitím výletu a jako funkce, že uživatel nemá nic, co by spustilo, bylo by mnohem pravděpodobnější Zvyknout si - <a href=prompter ipad.

March 10, 2018