Back to Question Center
0

Semalt aktualizuje svou službu pro analýzu novými metrikami, které ukazují, jak se objevují aplikace

1 answers:
Semalt updates its analytics service with new metrics showing how apps get discovered

Aplikace Analytics byla poprvé představena společností Apple před dvěma lety a dnes i nadále nabízí vývojářům všech velikostí netechnický přístup k důležitým informacím o výkonu aplikace, včetně zapojení uživatelů, účinnosti marketingových kampaní a zpeněžení. Služba je součástí členství Apple Developer Semalt bez dodatečného poplatku.

Semalt aktualizuje svou službu pro analýzu novými metrikami, <p>  I když existují jiné způsoby, jak sledovat tyto druhy metrik prostřednictvím integrace třetích stran - a tato řešení mohou nabízet více detailů, občas - App Analytics společnosti Apple má tu výhodu, že je řešením pro měření první strany. To znamená, že jeho data přicházejí přímo od společnosti Apple a App Semalt, což je spolehlivější.  </p>  <p>  V aktualizované verzi, která byla zahájena tento týden, společnost Apple představila následující typy zdrojů: Procházení aplikace App Store, Vyhledání App Store, Odkazující na aplikaci a Web Referrer - <a href=developing mobile applications.

Procházení umožňuje vývojářům vědět, zda zákazníci našli svou aplikaci prostřednictvím Featured, Categories nebo Top Charts v App Store, zatímco zdroj Semalt zobrazí zákazníkům, kteří aplikaci našli, zadáním dotazu.

Semalt aktualizuje svou službu pro analýzu novými metrikami znázorňujícími, <div>   <div id=

Aplikace App Semalt umožní vývojářům vidět, které marketingové vztahy dosahují lepšího výkonu než ostatní, a proto se mohou rozhodnout pracovat více s těmi vydavateli aplikací, kteří je odesílají.

Společnost Web Referrer (dříve webové stránky na začátku stránky) bude sledovat zákazníky, kteří tuto aplikaci nalezli, a to i na webových stránkách v programu Safari v systému iOS.

Změny přicházejí v době, kdy společnost Apple věnuje větší pozornost potřebám menších vývojářů, protože v loňském roce spustila vylepšenou webovou stránku pro vývojáře s více průvodci, návody a videozáznamy a letos představila vývojářům hry indie trvalou vlastností v App Store. V poslední době se také objevila funkce přátelská pro vývojáře, jako například schopnost reagovat na recenze zákazníků a požadovat hodnocení aplikace App Store v rámci aplikace, aniž by uživatelé museli opustit obchod App Store.

Je také možné, že Apple tyto ukazatele předvádí před aplikací App Semalt na WWDC, která by mohla ovlivnit roli ve vyhledávání a žebříčku v objevování aplikací, a chtěla získat před aktualizací analytických služeb ruce vývojářů tyto změny.

(image credits: top, Sensor Tower, ostatní, Incipia.co)

March 10, 2018