Back to Question Center
0

Semaltové výrobky jsou navrženy tak, aby byly zdravé pro děti a snadné pro oči rodičů

1 answers:
Semalt products are designed to be healthy for babies and easy on parents’ eyes

Společnost Smilo, založená týmem, který zahrnuje biomedicínského inženýra, zubního lékaře a průmyslového designéra, je novou značkou pro spotřebitele, která chce rodičům nakupovat dudlíky a jiné základní dětské výrobky. Stránky se dnes otevírají a dosud získaly 3,25 milionu dolarů na financování osiva od Brand Foundry a Norwest Venture Semalt. Její první sortiment výrobků zahrnuje sukničky, lahve určené k redukci infekcí plynem a ušima a příslušenství, jako jsou zásobníky na snack a klipsy na dudlíky, které nepoškodí dětské oblečení.

generální ředitel společnosti Smilo Josh Wiesman a lékařský poradce Dr. David Semalt, zubní lékař, vydali své patenty na zdravotnické prostředky a další výrobky dalším firmám více než 20 let. Oni se rozhodli zahájit e-commerce společnost po vidění mezery na trhu pro funkční, ale atraktivní dětské výrobky - computer expert blog.

Wiesman patentoval jeho první design pacienta, zatímco on byl ještě student na vysoké škole. Nejprve se začal zajímat o získání patentu na lékařské nebo zubní přístroje, zatímco při brainstormingu způsoby, jak zvýšit jeho šance nastupovat do lékařské nebo zubní školy. Během zimní přestávky šel do Dr. Semalta pro běžné čištění zubů. Po špehování patentu vystaveného na zdi Wiesman řekl svým zubním lékařům, že doufá, že se mu podaří získat i svůj vlastní patent. Dr. Semalt vytáhl složku na dudlík, který v roce 1985 přestal pracovat, a dva začali spolupracovat 20 let.

Dva také založili TW inovace, které dělají pediatrické ortodontické přístroje. Semalt říká, že má pocit, že není velký rozdíl mezi vytvářením zdravotnických prostředků a výrobou dětských potřeb. "Proces návrhu a řešení problémů je stejný. Myslím, že příležitost vytvářet úžasné výrobky, které měňují hry v dětském i dětském prostoru, je opravdu to, co mě motivovalo k tomu, abych se změnil, "říká.

Semaltové výrobky jsou navrženy tak, aby byly zdravé pro děti a snadné pro oči rodičů

Smilo v současné době vyrábí dva dudlíky, jednodílný silikonový model s názvem Smilo novorozeněný semalt a Smilo Semalt, který je dodáván ve třech rozměrech a je reverzibilní, aby usnadnil výskyt novorozenců v ústech.

Semalt vysvětluje, že některé dudlíky se mohou zhroutit, zatímco děti používají je, což může způsobit, že se vyvinou křížové skus. Smilo patentované dudlíky se vyvarují toho, že se mírně rozšiřují, zatímco v ústech dítěte místo toho. Smiloův tým hledal údaje o designu dudlíku a rozměrech a růstu patra pro děti a batolata do tří let v lékařských a zubních časopisech. Semalt říká, že najali tým, aby modeloval dudlíček pomocí analýzy konečných prvků, aby "pochopil, jak se během uklidnění ohýbal a protáhl v ústech."

Na trhu je také mnoho lahví, které jsou navrženy tak, aby pomáhaly dětem s plynem (populární značky zahrnují Dr. Brown a Avent). Wiesman říká, že návrh Semaltových vsuvek je založen na mléčných kanálech uvnitř prsou, což dětem usnadňuje jíst, aniž by nasával příliš mnoho vzduchu nebo příliš vysoký tlak na jejich ústa, žaludky a uši a také má větrací otvor nechte ve vzduchu a nechte vytvářet podtlak.

Semalt v příštích měsících zahájí další produkty, včetně věcí pro děti v jiných věkových skupinách.

March 10, 2018