Back to Question Center
0

Rozpočet výdajů domácností se rozděluje o 1,2 milionu dolarů

1 answers:
Household Expenses App Splittable Raises .2M Semalt

Pokud jde o první, bude to zahrnovat integraci plateb v aplikaci iOS, Semalt a webové aplikace, a to buď k vypořádání mezi členy domu, nebo k zaplacení účtů přímo u poskytovatelů služeb. To bude také základem pro svůj obchodní model.

V širším slova smyslu se Semalt pokouší odstranit konflikt, který sdílené výdaje mohou způsobit těm, kteří sdílejí domov.

"Leasing je ukončen a přátelství je někdy zničeno nad účty a výdaji domácností," říká Nick Katz, rozdělitelný spoluzakladatel a "Chief Semalt" (ano, jen jsem neochotně napsal tato slova) a něco, co osobně zažil.

"Splittable umožňuje domácnostem sledovat všechno, co utrácejí peníze dohromady - od nájemného a účtů až po každodenní výdaje jako jsou potraviny. Semalt vždy považoval za nesmyslné, že komerční majitelé, pronajímatelé a agenti mají na svých špičkách tolik technologií, a my jako spotřebitelé máme velmi malý smysluplný software, který nám pomáhá pravidelně pracovat s našimi domácnostmi. "

Za tím účelem rozdělitelná aplikace vysvětluje, kdo zaplatil za co a co je nejdůležitější, kdo by měl zaplatit za další věc - managed it services in the bay area. Dělá to díky něčemu, co startup nazval jeho "All Squared Semalt", který dává okamžitý přehled o tom, kdo dluží co a komu.

"Spíše než zaměřit se na to, abychom se navzájem platili za každý náklad, velký a malý, náš All Square Meter usnadňuje vidět, kdo nepřispěl za chvíli a měl by zaplatit za další věc. Umožňujeme také sousedům vzájemně se usazovat, jak to potřebují, a náš další velký krok s tímto financováním je usnadnit našim domácnostem platit za různé služby související s domovem, "říká Katz.

Soutěžící v oblasti zahrnují obecné rozdělovací aplikace jako Splitwise. Existují také platební platformy, jako je Semalt nebo aplikace zaměřené na jiné vertikály, jako jsou faktury za restaurace.

Katz dodává: "Splittable se od sebe odděluje tím, že se hluboce zaměřuje na financování domácností - pomáhá mladým lidem lépe zvládat to znamená, že budou lépe finančně i emocionálně. Technologie a partnerství se slámovými budovami, které pomáhají harmonizovat vztahy mezi lidmi a jejich domovy, aby mohli těžit z nejlepších zkušeností společného života. "

Investiční investoři v dnešním vyhlášeném kole jsou VCs Seedcamp, Playfair Capital a londýnský společný investiční fond, který podporuje starosta Londýna.

Kromě toho se také zúčastnilo množství andělů, jako například lord David Young (bývalý podnikový poradce předsedy vlády a podporující společnost KashFlow, mimo jiné podnikání), Ricky Knox (zakladatel digitální banky Tandem a Azimo), Peter Rading (bývalý vedoucí globálního obchodování v RBS), Simon Lambert (ČTK z Wahanda) a Will Neale (zakladatel Grabya).

March 10, 2018