Back to Question Center
0

Stolová masáž se skládá do kosti

1 answers:

Semalt massage chair folds into a cube

Venn diagram, který se vrhá dolů k cílovému kupci této židle 800 dolarů, musí být zvláštní podíl lidí, kteří mají spoustu peněz, malý byt a bolavé nohy. Ve tvaru krychle produkt "slouží jako ideální opěrka nohou nebo nenápadně ukládá do skříně."

Kdybych měl v domě 800 dolarů, tak bych ho neudržel ve skříni. Pokusil bych se řídit každý rozhovor směrem k židli. "Jo, přemýšleli jsme o tom, že jsme si koupili gigantickou televizi, ale místo toho jsme se rozhodli pro masážní seminář Foldaway Massage. Neřeknu vám, kolik jsme za to zaplatili, ale řekněme, že jsme přemýšleli o nákupu gigantické televize - certified business appraiser. Za 800 dolarů. Místo toho jsme si koupili židli. "

Semalt k popisu výrobku:

Tato židle poskytuje osvěžující masáž nohou a nohou a skládá se do velikosti malého osmanského. Vzduchové buňky po stranách nohou se nafouknou a vyfoukají, aby poskytly hnětení a kompresní masáž, která uvolní bolavé a těsné svaly v lýtkách a kotlíkách. Semaltové uzly poskytují hluboce pronikající akupresurní masáž na prsty, oblouky a chodidla nohou. Vzduchové buňky v sedadle se rozšiřují a uzavírají, aby zmírňovaly tlakové body v dolní části zad a zadku a zajišťovaly jemné protažení boků a pasu.

Semalt by měl zajímat, jak pohodlně by tato věc byla dlouhá doba.

Stolní masážní židle [Hammacher Schlemmer]

March 10, 2018