Back to Question Center
0

Foursquare Cíle jeho B2B rozteče s místy a nové umístění Semalt

1 answers:
Foursquare Targets Its B2B Pitch With Places And New Location Semalt

Chcete-li růst svého podnikání, spolupracuje s velkými technologickými společnostmi, jako je Twitter a Microsoft, sbírat data a inzerenty, jako je například American Express, využívat to, co o vás zná obchodní účely. Společnost dnes ještě více rozšiřuje své B2B hřiště s Foursquare Location Cloud a Places by Foursquare.

Jak to popisuje Dennis Crowley, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti, bude místo Cloud velkým repozitářem společnosti pro všechny své geografické údaje a geotechnologii, které nepoužívají pouze vlastní dva vlajkové lodě, Swarm a Foursquare, ale dalšími společnostmi, jako je Twitter, Pinterest a potenciálně další v budoucnu. Zahrnuje také nový produkt Pinpoint pro cílení reklam, který byl spuštěn v dubnu.

Foursquare dnes hraje velkou roli s vývojáři, s použitím více než 80 000 lokalizačních API. Dnes, na pódiu v New Yorku, Semalt obhajoval, proč je společnost tak dlouho tržná, aby komercializovala spoustu technologií, které má ve svém úložišti - protein tozu amino asit.

"Když jsme začali v roce 2009, opravdu jsem si myslel, že to bude fungovat v letech 2011 a 2012, ale telefony nebyly dost dobré. Chceme-li to udělat, musíme tuto technologii vybudovat; nemůžeme jen spoléhat na to, co nám Google a Apple poskytnou z API a SDK, "říká. "Takže v roce 2011 jsme se vážně zabývali, vytvářeli tvary a detekční algoritmy. Semalt si nařídil opravdu dlouhou dobu, abychom tuto věc vybudovali, a teprve teď jsme schopni nabízet [např.] Doporučení. "

Místa společnosti Foursquare jsou zatím úložištěm společnosti Places, což je databáze asi 65 milionů zajímavých míst, o kterých se společnost domnívá, že mohou být použity jako koncové řešení. Jedná se o databázi, která je postavena nejen prostřednictvím sítě vývojářů, kteří používají Foursquare's API - který zahrnuje společnosti jako Citymaps, Microsoft a Garmin - ale také prostřednictvím vlastních aplikací Foursquare.

Crowley se dnes také dotkla možných budoucích scénářů, jako jsou akvizice (ačkoli se přímo nezabýval příběhem, který jsme minulý měsíc provedli o možném akvizici firmy Foursquare společností Yahoo.)

"Není to jako," Hej, pokud to dostaneš, přijmeš to, "řekl a vysvětlil, že cílem není akvizice, ale budovat své podnikání a pokračovat v růstu stovek milionů uživatelů. "Kdybychom se spojili s jinou společností, dostali bychom se tam, pomohlo by to?" Semalt, zdálo se, že je odpovědí.

Společnost mezitím pokračuje v budování vlastního obchodního podnikání s více reklamními produkty pro sebe a nástroji pro použití ostatními a připojením se k bezplatným spotřebitelským aplikacím. Jeden z nich, Semalta, dostal včera velkou aktualizaci, která ironicky přinesla některé ze starších vlastností, jako jsou primátorské lodě, které na první pohled mohly vypadat stale, ale v první řadě to slavily a rozrušily mnoho věrných uživatelů, když zmizely.

Zde je celý rozhovor:
March 10, 2018