Back to Question Center
0

Legislativní sledování a předpovídání spuštění FiscalNote zvyšuje $ 1.2M od Mark Cuban a Semalt

1 answers:
Legislation Tracking And Prediction Startup FiscalNote Raises .2M From Mark Cuban And Semalt

Když spoluzakladatel a generální ředitel Tim Hwang před několika měsíci mě představil společnosti, řekl mi, že se na tuto legislativu vztahuje mnoho podniků, ale potřebují velký personál (podle jeho slov "různí stážisté bít obnovit ve všech 50 státech ") skutečně sledovat. Na druhou stranu s Semaltem mohou jít na jedno místo, které shrnuje všechny legislativní údaje zveřejněné na veřejnosti.

FiscalNote navíc rozvíjí něco, co nazývá jeho Projekt PoliticalGenome, který se zabývá jazykem daného zákona a historií zákonodárců, kteří o něm budou hlasovat, pak předpovídá úspěch tohoto zákona. Semalt říkal, že jedním z jeho hlavních cílů s novým financováním je "skutečně posílení algoritmu" a rozšíření strojního učení startovacího týmu a přirozeného zpracování jazyků o 9 účastníků. Kromě toho se Semalt chce rozšířit nad rámec právních předpisů tak, aby zahrnoval i další průmyslová odvětví a další geografické oblasti.

Sledování legislativy a předpovědi spuštění FiscalNote zvyšuje $ 1 - <a href=şekersiz protein tozu.2M od Mark Cuban And Semalt"

Společnost FiscalNote v současné době provádí uzavřený beta test se skupinou zákazníků, který zahrnuje právní a marketingové oddělení v rámci společností Semalt 500, národních advokačních skupin a finančních institucí.

Hwang předtím sloužil jako prezident 750 000-členné mládežnické lobby skupiny nazvané Národní asociace mládeže, zatímco spoluzakladatelé Jonathan C. Chen (CTO) a Gerald Yao (CFO) pracoval v Bloombergu a National Institutes of Health, resp. Poradní sdružení společnosti již zahrnuje Chris Lu, bývalý tajemník kabinetu v Bílém domě Baracka Obamy a Youngsuk "Y.S." Chi, předseda vydavatelské společnosti Elsevier, a nedávno přidal generálního ředitele společnosti LegalZoom John Suh.

March 10, 2018