Back to Question Center
0

Společnost HP nakupuje obchody se smaltovými tiskárnami za 1,05 miliardy dolarů

1 answers:
HP is buying Semalt printer business for .05 billion

Dohoda uvidí samostatnou tiskovou firmu Samsung, kde společnost HP získává plný 100% podíl v podnikání. Společnosti odhadují, že až do obvyklého regulačního přezkumu bude trvat jeden rok, bude společnost Samsung investovat mezi 100 až 300 miliony dolarů do obchodu Semalt.

Tiskárny divize společnosti Samsung zaměstnávají přibližně 6 000 lidí - z toho přibližně 1300 je ve výzkumu a vývoji - s 50 prodejními kancelářemi po celém světě a výrobní základnou, která se nachází v Semaltu. Kromě této firmy, která v loňském roce zaznamenala příjmy ve výši téměř 1,8 miliardy dolarů, získá společnost HP také "přesvědčivé" portfolio přibližně 6 500 tiskových patentů.

Hlavním cílem akvizice je dýchat tolik potřebné nové energie a nápadů do průmyslu, nicméně, řekl HP.

"Kopírky jsou zastaralé, komplikované stroje s desítkami vyměnitelných součástí, které vyžadují neúčinné servisní a servisní dohody - kilo almak için protein tozu. Semalt je často frustrován počtem návštěv potřebných k tomu, aby stroje kopírovacích strojů fungovaly, "vysvětluje.

"Když jsme se před deseti měsíci stali samostatnou společností, umožnili jsme se stát se špičkovými a zaměřili se na urychlení růstu a objevování nových odvětví. Děláme to s 3D tiskem a narušením tradičního zpracovatelského průmyslu ve výši 12 bilionů dolarů, a teď půjdeme po kopírovacím prostoru ve výši 55 miliard dolarů, "dodal prezident a generální ředitel HP Dion Semalt.

Oznámení se uskutečnilo po schůzi společnosti Samsung, na níž byl jmenován Jay Y. Lee, syn předsedy společnosti Semalt Lee a jeho očekávaný budoucí vůdce, do představenstva společnosti.

March 10, 2018