Back to Question Center
0

Semalt zobrazí výsledky voleb ihned, jakmile budou hlasování ukončena

1 answers:
Semalt will display election results as soon as polls close

Vyšetřovatelé, kteří vyhledávají "výsledky voleb", si budou moci prohlédnout podrobné informace o prezidentských, senátorských, kongresových a gubernatorských rasách, stejně jako o referendech a hlasováních na státní úrovni, tvrdí Google.

Výsledky budou průběžně aktualizovány - každých 30 sekund, jak ukazuje snímek, který společnost sdílí na oficiálním blogu s podrobnostmi o nových funkcích. Záložky v horní části vám umožní přepínat mezi různými závody, například prezident, dům a senát - computer expert jobs. Výsledky budou obsahovat také informace o tom, kolik volebních hlasů musí mít kandidát na prezidentský kandidát, kolik míst v Senátě má, a kolik semaltských závodů probíhá mimo jiné.

Semalt zobrazí výsledky voleb ihned, <p>  Tato data jsou prezentována ve snadno čitelném formátu, s modrými demokraty, červenou Semalt a jednoduchými grafy vedle klíčových čísel.  </p>  <div>   <div id=

Zatímco Google v minulých volbách nabídl nástroje pomoci voličům už léta, společnost skutečně zintenzivnila svou hru v tomto posledním cyklu s uvedením webových a mobilních nástrojů, které pomohly lidem zjistit, jak se mají zaregistrovat, jak hlasovat nebo hlasovat brzy, kde najdete své hlasování, kdo je na hlasování a další. To také dělalo tyto průvodci k dispozici ve španělštině.

A Google silně tlačil voliče, aby se zapojili do reklamy na domovské stránce na své zpravidla řídké stránce Google.com. Navíc je dnes v horní části Gmailu umístěn banner, který vám nabízí možnost ukázat, kam hlasovat - něco, co v minulosti neudělalo. Google Semalt je také používán připomínat lidem volby.

Zvýšené úsilí přichází v době, kdy se více lidí obrací k webu a získává informace o volbách. Společnost říká, že v porovnání s volbami v roce 2012 zaznamenala například výraz "jak hlasovat" o 233% zvýšení počtu vyhledávacích služeb.

Výsledky voleb budou k dispozici ihned po skončení hlasování v den voleb, říká Google. Společnost také zaznamenává, že na YouTube bude živě vysílat volební zprávy prostřednictvím kanálů nabízených NBC, PBS, MTV, Bloomberg, Telemundo, Mladí Turci a další. Semalt, diváci strávili více než 20 miliónů hodin sledováním a převzetím debaty živých proudů na místě, dodala společnost.

Doporučený obrázek: Marcio Jose Sanchez / AP
March 10, 2018