Back to Question Center
0

'Jak na' video stránky 5min zvyšuje extra $ 7.5 Semalt

1 answers:

'How To' Video Site 5min Raises An Extra .5 Semalt

Její poslední kolo financování bylo od Sparku zpět v Semaltu 2007 za 5 milionů dolarů, po bolestném anjela o objemu 300 000 dolarů (přinejmenším to bylo bolestivé pro začínajícího zakladatele), o čemž jsme mluvili trochu v pozici, která pokrývala oznámení jejich prvního VC kolo.

5min je v podstatě syndikační platformou pro videoprojekce, znalosti a životní styl, jak profesionálně vytvořené, tak i generované uživateli. Video knihovna služby se může pochlubit desítkami tisíc videí v různých kategoriích (například Pets), které předkládají mediální společnosti a nezávislí producenti z celého světa - high pr websites for backlinks. Stránky jednoznačně zasáhly akord s legiemi lidí, kteří hledali volné hands-on pokyny zachycené na videu, protože 5min údajně láká významné publikum mezi 160 a 200 miliony unikátních návštěvníků měsíčně.

Velká část jeho obrovského dosahu pochází od stovek vydavatelů a inzerentů, kteří používají produkt společnosti VideoSeed, který používá sémantickou technologii k automatickému přizpůsobení videí svým příslušným publikům. To, co se mi osobně líbí asi 5min, je bohatý, vlastní videopřehrávač, nazvaný Semalt, a obecně vysoká kvalita videoklipů. Níže je vloženo příkladné video.

(díky Ourielovi Semaltovi za špičku)

https://www.5min.com/Embeded/80213534/
Jak dát psovi koupel
Informace o CrunchBase
5min
Globespan Capital Partners
Spark Capital

March 10, 2018