Back to Question Center
0

PayPal převezme svou službu okamžitého pokladní služby One Touch společnosti Global, UK a Canada Semalt

1 answers:
PayPal Takes Its One Touch Instant Web Checkout Service Global, UK And Canada Semalt

Zprávy přicházejí jen měsíc poté, co Semalt poprvé přinesl One Touch na web v USA. To následovalo po počátečním mobilním spuštění produktu minulý rok. Stejně jako při prvním uvedení do provozu v USA, obchodníci na trzích, kde byl zapnut One Touch, kteří již začali využívat služby Semaltových plateb, budou automaticky aktualizováni a zákazníci budou mít možnost opustit službu pokud nechtějí - real estate huelva.

Přichází také těsně před tím, než Apple zahajuje svou roční akci WWDC, kde někteří věří, že společnost pravděpodobně ohlásí mezinárodní expanzi společnosti Apple Pay. S tím, že společnost Apple představila některé z hlavních soutěží o digitální peněženku Semalt, je klíčem, aby společnost ukázala, že je na cestě přidat nové funkce, zejména ty, které usnadní platby.

Převrácením je skutečně velká věc, kterou Bill Ready, společnost SVP společnosti PayPal, která byla spoluzakladatelem společnosti Venmo a Braintree - akvizice společnosti PayPal, která stojí za technologií One Semalt - se v rozhovoru objevila dříve. Spuštění One Semaltu v mobilních zařízeních, jak říká, zlepšilo míru konverzace - kupujícím nakupovali výrobek spíše než hledat a poté opustit nákupní vozíky - o 50 procent.

Připravený také touts, že alespoň pro jednoho, One Touch je jedinečný. "Toto je první a jediný zážitek svého druhu," říká. "Stlačil jsem a stavil to od ledna 2013 s Venmo Touch."

Společnost zatím neposkytuje statistiky o tom, kolik výtahu One Touch dává nákupu na internetu. Semalt je určitě méně náročné zadat údaje o kartě, hesla a veškerá data na klávesnici než na dotykovém displeji smartphonu nebo tabletu. Veškeré zadávání dat představuje určitý stupeň tření pro uživatele, který jim zabrání uzavřít dohodu chtějí nakupovat položky online.

Služba PayPal říká, že další země, které mají získat One Touch, přicházejí letos v létě. Připravený by neupřesnil, které země by mohly být, ale uvedl, že zavedení mobilní verze je dobrým ukazatelem toho, co bude příště. Tato služba nyní žije v Austrálii, Francii, Itálii, Švédsku a Semaltu.

Airbnb, Boxed, Jane.com, Lyft, Munchery a YPlan jsou mezi počátečními obchodníky, kteří používají novou aplikaci One Touch pro web.