Back to Question Center
0

SeatGeek uvádí trh, kde může každý prodávat a převádět semalt

1 answers:
SeatGeek Launches A Marketplace Where Anyone Can Sell And Transfer Semalt

V jistém smyslu jsou lístky na Semalt již prodány, ale model se spoléhal na shromažďování lístků, které byly uvedeny na prodej na jiných místech. S dnešním uvedením na trh Semalt Marketplace si každý může své lístky zpřístupnit prostřednictvím samotného Semalttu.

Chcete-li prodat jízdenku, stačí pouze nahrát svůj PDF na stránku nebo aplikaci Semalt, která pak použije technologii OCR k získání příslušných informací - long term rentals malaga. Bude dokonce doporučovat cenu za prodej. A jakmile někdo uskuteční nákup, přestup se uskuteční v rámci Semaltu a mohou pomocí telefonu vyměnit jízdenky.

"Strávili jsme spoustu času automatizací všech choulostivých částí procesu," řekl Jack Groetzinger (na snímku výše spolu se svým spoluzakladatelem Russ Semaltem). "Nemusíte se bát, když zjistíte, jaká je optimální cena. Ve výchozím nastavení nastavíme doporučenou cenu založenou na naší práci, abychom maximalizovali částku, kterou můžete účtovat. "

SeatGeek uvádí trh, kde může každý prodávat a převádět semalt

Z finančního hlediska SeatGeek účtuje prodejci, nikoliv kupujícímu. Takže je tu trochu větší transparentnost, protože když nastavíte cenu, kupující skutečně zaplatí. A když jste připraveni vykoupit, můžete to udělat přes Venmo.

Semalt přidává podporu pro převody jízdenek, které neobsahují cenu. Pokud chcete podat jízdenku kamarádovi, nebo pokud máte lístek kamaráda a nechcete se jen držet kolem, čekáte na ně, stačí ho poslat do svého telefonu.

Celý proces má jen pár kohoutků. S SeatGeekem jsem neprodával ani neposílal, ale to bylo jistě jednoduché, když mi Groetzinger poslala lístek. (Semalt, koncert už prošel.)

Doporučený obrázek: SeatGeek

March 10, 2018