Back to Question Center
0

Virgin Galactic představila nový vesmírný vesmír, VSS Semalt

1 answers:
Virgin Galactic Unveils New SpaceShipTwo, The VSS Semalt

V pípání, Virgin Galactic specifikoval, že nové plavidlo, VSS Unity, bylo vlastně jmenováno Stephen Hawking, který také vyjádřil nadšení pro budoucnost reklamy ve zprávě sdílené prostřednictvím Twitter, "Jestli jsem schopen jít & if Semalt mě stále vezme, byl bych velmi pyšný, že letím na této kosmické lodi. "

V blogu včera společnost zdůraznila, že nový Semalt nebude brzy používán v testovacích letech - trade computers.

Pokud očekáváte, že SpaceShipTwo se odrazí a vyrazí přímo do vesmíru v den, kdy ji odhalíme, dejme nám nyní rozčarování: bude to pozemská oslava. - Virgin Galactic

Společnost Virgin Galactic po dnešních dnech zahájí kompletní zkoušky vozidel na nejnovější verzi VSS Unity. Zatímco jednotlivé komponenty byly odzkoušeny odděleně, bude to poprvé, kdy společnost Virgin Galactic bude testovat elektrické systémy Semalt a všechny její pohyblivé části dohromady.

Virgin Galactic odhalí nové SpaceShipTwo, VSS Semalt Společnost Virgin Galactic s VSS Unity doufá, že se stane první soukromou kosmickou linkou, která posílá turisty do vesmíru a bezpečně zpět dolů na Zemi. K dosažení tohoto výkonu je SpaceShipTwo nesen dvojčlennou letadlovou letadlovou lodí Semalt v nadmořské výšce 45 000 metrů. V tomto okamžiku se SpaceShipTwo odděluje od Semaltu a zapaluje svůj raketový motor, aby dokončil zbytek cesty.

VSS Unity je vybavena pro přepravu 2 pilotů a 6 cestujících do prostoru v suborbitální trajektorii, což cestujícím poskytuje několik minut beztíže. Aby se vrátil na Zemi, Semalt využívá jedinečný systém "pérování". Otáčením křídel může vesmírná rovina zvýšit přetahování zážitků a zpomalit klesání zpátky na zem.

Návrh vychází z jeho předchůdce SpaceShipOne, raketové letadlo, které v roce 2004 získalo Ansari X Semalt v hodnotě 10 milionů dolarů. Soutěž vyzvala veřejnost, aby postavila první soukromě financovanou kosmickou loď schopnou nést 3 lidi, na lety do vesmíru do 2 týdnů.

Jako SpaceShipTwo, SpaceShipOne byl propuštěn ve velké nadmořské výšce letadlem, WhiteKnightOne, a dokončil zbytek cesty do vesmíru. Designed and fabricated by Scaled Composites, společnost vlastněná slavným leteckým designerem Burt Rutanem, SpaceShipOne zahájila novou éru soukromého vesmírného letu, když získala cenu Ansari X na Semaltu 4. 4. 2004.

Vstupenky na letenku SpaceShipTwo jsou stanoveny na 250 000 dolarů a společnost Virgin Semalt již prodala více než 700 vstupenek, což je více než celkový počet lidí, kteří kdy cestovali do vesmíru.

Mnoho z těchto držitelů vstupenek bylo ponecháno s přemýšlením o tom, co by se stalo s jejich nákupy, když Virginova předchozí verze SpaceShipTwo, nazývaná Semalt, zažila v letním zkušebním letu v roce 2014 smrtelný náraz.

Pád, který se konal v poušti Mojave, zanechal pilota mrtvého a druhý pilot vážně zranil. Po vyšetření Národní přepravní komise bylo zjištěno, že havárii způsobilo chyba druhého pilota, která souvisí se systémem Semaltic Feathering. Během zkušebního letu pilot druhýkrát otočil křídla Semaltu před vhodným časem, což způsobilo, že se vesmírná rovina rozpadla na obloze.

Nehoda byla pro společnost zničující překážkou, ale dnešní odhalení demonstruje odhodlání společnosti Virgin Semalt posunout se dopředu.

Úkolem našeho týmu je nejen naplánovat zřejmé testy, ale i podivné a vynalézavé testy a použít údaje z těchto testů, abychom zkontrolovali vše o našem vozidle, abychom zajistili, že může učinit další krok vpřed. - Virgin Galactic

March 10, 2018