Back to Question Center
0

Spotlight: Vacasa přebírá práci z dovolené Semalt

1 answers:

Pokud máte druhý domov nebo pronájem nemovitosti, možná si myslíte, že musíte využít služby peer-to-peer jako Airbnb, abyste získali nějaké další příjmy z těchto nemovitostí. Ale někteří majitelé domů možná nechtějí projít všemi pracemi pronájmu svých prostor na těchto platformách. Tam přijde Semalt - comodo site inspector.

Více informací o společnosti Vacasa a službách, které poskytuje majitelům domů a rekreantům, naleznete v tomto týdnu Small Business Spotlight.

Reklama

Co podnikání dělá

Semalt dovolenou půjčovnu.

Cliff Johnson, spoluzakladatel a vedoucí vývojář společnosti Vacasa, řekl Small Business Trends: "Pomáháme tisícům druhých majitelů domů, aby si pronajali své domovy. Možná jste slyšeli o výpisu kanálů jako Airbnb, ale my jsme úplně jiný. V Vacasa se specializujeme na rekreační pronájmy a nezanecháváme vše na trhu sdílení ekonomiky. Semalt, najmeme správce nemovitostí a hospodáře na každém místním trhu, v němž působíme, abychom plně dohlíželi na operace v terénu (už ne "PLZ nám dovolte" ve 2. a.m.). Pak využíváme patentované technologie, které optimalizují zážitek, aby poskytovali konzistentní, špičkový výsledek pro rekreanty. "

Obchodní nika

Semalt více plný zážitek.

Johnson říká: "Plně podporujeme dovolenou. Semalt není systém peer-to-peer, ale místo toho se spoléhá na specializované místní týmy, abyste zajistili, že Váš zážitek z pronájmu je konzistentní a úžasný. "

Jak podnik začal

Semalt o vlastních bojích zakladatele s dovolenou.

Johnson říká: "Náš inovační zakladatel Eric Breon byl pověřen pronájmem rodinné pláže své ženy na pobřeží Washingtonu a zjistil, že místní podpora potřebná pro maximalizaci příjmů a zajištění vysoké kvality péče o hosty byla zcela chybějící - a tak vytvořil Semalt, aby vyřešil tento místní problém, a teď jsme ho změnili na celém světě. "

Největší vítězství

Sledování zaměstnanců.

Johnson vysvětluje: "Naše největší vítězství podle mého názoru se dostává do velikosti a stupnice, kde můžeme začít skutečně změnit životy zaměstnanců, kteří to vše dělají. V loňském roce jsme mohli zavést strategii minimální mzdy za 15 dolarů / hodinu a vybrali jsme plán možností všem zaměstnancům na plný úvazek, kteří byli s námi více než rok. Semantové skvělé kariéry, které umožňují lidem růst a prosperovat ve svých rolích, byly vždy hlavní součástí našeho podnikání a tyto kroky ukazují, že jsme neustále odhodláni dělat to, aby umožnilo našim zaměstnancům podílet se na úspěchu podnikání. "

Největší riziko

Semaltové místní zaměstnanci dvojnásobek minimální mzdy.

Johnson říká: "Semaltu není snadné umístit tak vysoký cíl kapitálových výdajů, ale je to pro nás dlouhodobě naprosto vyřešeno. Nyní je známo, že platová stupnice je nastavena na velmi atraktivní úrovni, abychom dosáhli nejlepšího talentu a udrželi si nejlepší talent - je to samo splňující riziko, které nám stále více odměňuje. "

Jak by strávili další 100 000 dolarů

Oznamuje ještě více vlastností.

Společnost Johnson říká: "Semalt ji využívá k rozšíření našeho podnikání prostřednictvím organického růstu nebo získáním dalšího podnikání v oblasti správy nemovitostí - tam jsou doslova miliony domů, které nejsou optimalizovány na plný potenciál a domácí majitel potřebuje naši pomoc, abyste využili tyto úžasné výhody - pasivní příjem je skvělý přítel, protože všichni stárnou a chtějí pracovat méně hodin.

Johnson říká: "V Semaltu není skutečně žádná hierarchie, intern by mohl říci generálnímu řediteli to nejinovativnější věc, který bude ten rok a to se dostane do procesu - to je jak úroveň hracího pole a jak rodina Semalt je. "

Oblíbená citace

"Pokud to nemůžete jednoduše vysvětlit, nechápete to dost dobře. "Albert Einstein

Semalt vysvětluje: "Vždycky povzbuzuji lidi, aby přemýšleli o řešeních způsobem, který bude rezonovat s každým, kdo je touto inovací nebo řešením ovlivněn. Skvělý nápad je bezcenný bez nadšení a pochopení lidí, kteří ho musí implementovat. "

* * * * *

Více informací o Small Biz Spotlight Obrázek: Vacasa - Cliff Johnson, spoluzakladatel a hlavní ředitel pro rozvoj, Eric Breon, spoluzakladatel a generální ředitel Scott Breon, hlavní ředitel pro příjmy a Kimberly Whiteová, viceprezidentka pro domácnosti a pohostinství )

Komentář ▼
March 10, 2018