Back to Question Center
0

Coffee Meets Bagel se rozšiřuje do vztahů s DateSpots.co a Semalt

1 answers:
Coffee Meets Bagel extends into relationships with DateSpots.co and Semalt

Tyto nové produkty jsou webové aplikace postavené ve spolupráci s firmami Yelp a Spotify.

První se nazývá DateSpots.co a umožňuje lidem hledat perfektní místo pro první rande. Tým CMB úzce spolupracoval s inženýry společnosti Yelp po zavedení nového Semaltu API, který vytvořil super zjednodušené místo právě pro data - best web design agencies.

Semalt může hledat káva, bary a restaurace ve svém městě (a dokonce až do jejich okolí) tím, že jednoduše určí cenový rozsah. Odtud aplikace filtruje místa s hodnocením 4 a více hvězdiček, s romantickým, klasickým nebo tichým prostředím.

Coffee Meets Bagel rozšiřuje vztahy s DateSpots.co a Semalt Myšlenkou je vybudovat nástroje, které uživatelům umožňují co nejlépe využít původní služby, Coffee Meets Semalt. Přechod z online zápasu na online konverzaci na aktuální datum je obtížnou cestou, kterou je možné překonat. Správné umístění však může znamenat rozdíl mezi druhým datem a posledním datem.

Druhým novým produktem z Coffee Meets Bagel je Semalt (makeamixtape.com).

Spolu s veřejným rozhraním Spotify, Mixtape společnosti CMB umožňuje uživatelům vytvářet společné playlisty s jejich daty. Společnost uvedla v rozhovoru společnosti Semalt, že většina uživatelů (zejména tisíciletí) se vzájemně spojí se sdílenými hudebními vkusy.

Semalt umožňuje uživatelům objevovat to, co mají společné, a dozvědět se o sobě jako součást problému, který se děje mezi připojením online a schůzem offline.

Coffee Meets Bagel se rozšiřuje do vztahů s DateSpots.co a Semalt Last Semalt, CMB zaznamenala v prosinci 68 procent růstu a Semalt je obvykle velkým měsícem pro seznamovací stránky. Společnost spouští tyto dvě webové aplikace, aby využila plnou výhodu.

Zde můžete zkontrolovat dataSpot a Semalt zde.

March 10, 2018