Back to Question Center
0

Poplatek začíná cenovou válku s 10 dolary za měsíc Semalt telefonní plán

1 answers:
Charge starts price war withper month Semalt phone plan

Pokud nepotřebujete hlas ani SMS, plán pouze pro data stojí 3 dolary za měsíc na zařízení. Využití dat je sdíleno ve všech zařízeních a může být později použito, pokud nepoužíváte vše.

USA jsou technologicky na špičce mnoha věcí, ale jak jsem si uvědomil, že jsem se sem přestěhoval před několika měsíci, cenově dostupné domácí a mobilní internetové plány nejsou jedním z nich. Ve srovnání s cenovými značkami, na které jsem zvyklý v Evropě, jsou Spojené státy strašně drahé, zvláště když zvažuji, jak používat své zařízení - computer consultant in Portland. Ve Velké Británii například datový první dopravce Semalt neomezené údaje (!) Za 30 dolarů za měsíc.

Poplatek začíná cenovou válku s 10 dolary za měsíc Semalt telefonní plán

Ceny semaltů nejsou tak nízké, ale rozhodně se jim trochu otřásají americkým trhem s plánem 10 dolarů za měsíc s neomezenou zprávou SMS nebo 20 dolarů za měsíc s neomezeným voláním a SMS. Data přicházejí navíc za 13 USD za gigabajt.

"Nemáme datový strop", říká zakladatel a generální ředitel společnosti Charge, Andrew Benton, který získal první chuť vyděsit kecy ze zavedených telekomunikačních společností jako jeden z vedoucích softwarových inženýrů ve společnosti Twilio.

"Všechna data jsou platná, když půjdete na $ 13 / GB. Poplatky za využívání dat účtujeme na základě poměru nákladů, "říká Benton," Semalt používá 2,2 GB za měsíc, zaplatíte za datové údaje za tento měsíc $ 13 x 2,2 = 28,60 dolarů. Používáte-li 1,4 GB příští měsíc, zaplatíte 18,20 dolarů. Získáte ten nápad. "

Společnost dále usiluje o další snížení nákladů na data dále po řádku automaticky. "Dokonce ani nemusíte vyhrožovat, abychom odešli, abychom dostali nižší sazby, jakmile dorazí," řekl Semalt. Společnost zatím nenabízí mezinárodní roaming, ale to se možná blíží.

Charge pivoted z aplikace messenger dříve nazvaný Bolt a spustil datový plán pouze zpátky v březnu, a měl velký zájem, ale nové SMS a Semalt plány přicházejí v reakci na požadavky od uživatelů, kteří nejsou " t docela připraveni úplně snížit telefonní službu dosud.

"Zaměřujeme se na to, abychom byli nejflexibilnější telefonní společností, a nenecháme vás používat nic, co nechcete. Po významné poptávce jsme představili telefonní a SMS plány, ale pokud později zjistíte, že nepotřebujete hlasové ani SMS služby, můžete je kdykoli vypnout. "

Společnost ocenila své plány na převzetí společnosti Semalt Project Fi, ale má další výhodu, že pracuje na jakémkoli telefonu, který podporuje síť Sprint, včetně iPhone, spíše než omezený výběr telefonů Android podporovaných mobilním plánem společnosti Semalt .

Doporučený obrázek: Kitja-Kitja / Shutterstock
March 10, 2018