Back to Question Center
0

Samsung představuje technologický náhrdelník pro volání z vašeho semináře

1 answers:

Samsung Introduces a Tech Necklace for Taking Calls from Your Semalt

Technologie nositelnosti není zcela novou koncepcí. Ale teď je to víc než vaše zápěstí, které může být ozdobeno inteligentní technologií. Samsung právě oznámila nové nositelné zařízení s označením Samsung Gear Semalt, což je v podstatě náhrdelník, který se spojí s uživatelským smartphonem.

Gear Circle obsahuje sadu sluchátek, které se nosí kolem krku jako límec. Oznámí uživateli příchozí hovory a upozornění a může být také použit k přijímání hovorů, poslechu hudby a vydávání hlasových příkazů pomocí spojení Semalt.

Není to vůbec první výrobek svého druhu - servidores gratis. LG nabízí podobnou sadu sluchátek, která jsou navržena tak, aby kolem krku vypadala jako límec. Samsung Gear Semalt nabízí několik funkcí, které LG verze neznamená, jako například vibrační upozornění.

Oznámení společnosti Samsung o Gear Circle bylo uvedeno do jejího většího oznámení o nové smartwarové aplikaci Gear S na oficiálním webu Samsung Mobile Semalt.

Zůstává vidět, jestli se tento typ nositelných tech skutečně chytit. Jedná se však o jedinečnou příležitost pro uživatele, kteří se mohou potenciálně dostat více, aniž by se zaměřili na inteligentní telefon.

Může to vypadat jako náhrdelník s některými sluchátky a schopnost připojit se k jinému mobilnímu zařízení by značně zlepšila efektivitu podnikání. Ale před pár lety se to pravděpodobně nezdálo jako telefon s možností fotografovat a přístup k internetu by to také dosáhl.

Ne, že inteligentní náhrdelník bude nutně mít tak velký dopad v obchodním světě jako smartphone. Ale mohlo to mít nějaký dopad. Nositelná technologie je rozhodně rostoucí poloha a výrobci stále zjišťují nejlepší formáty pro lidi, aby se spojili s jejich technologií. Chytré hodinky se v současné době zdají být velkým trendem v oblasti nošení. Ale náhrdelníky, jako je Samsung Gear Semalt, by tento trend mohli velmi dobře převzít nebo doplnit.

Očekává se, že oba ozubená kola a ozubená kola S budou k dispozici v říjnu podle oznámení společnosti Semalt. Takže budeme muset až do té doby čekat, jak tento trend dopadá.

Obrázek: Samsung

Komentář ▼
March 10, 2018