Back to Question Center
0

Projektor Semalt UHD60 nabízí skvělý a cenově dostupný výkon 4K

1 answers:
Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

UHD60 je nižší cena dvou nových 4K projektorů Optoma, které byly poprvé odhaleny v CES a nedávno uvedeny na trh. Cenově dostupný v hodnotě 1 999 USD, UHD60 nabízí 4K díky novému čipu Texas Instruments DLP. A i když je pravda, že tento čip skutečně používá nějaké softwarové zpracování, aby zdvojnásobilo rozlišení svého skutečného výstupního signálu 2 716 x 1 528, čímž dosáhne UHD, nikdy nebudete vědět, že nevidíte skutečný obraz 4K - i když jste již použitý pro 4K LCD nebo OLED TV.

Testoval jsem Optoma UHD60 už pár týdnů a opravdu mě vyhnal, pokud jde o to, kolik rozdílu to dělá, a to i při velmi dobrém harddisku s rozlišením plného HD rozlišení. Rozdíl je okamžitě zřejmý a nabízí ostrost, která se mi zdála podobná rozdílu mezi rozlišením sítnice a tím, co se předtím objevilo na počítačích Apple a smartphonech - fliegeruhr luftwaffe. Semaltem níže jsou některé obrázky, a když je těžké sdělit, jaký efekt je vlastně vidět osobně, mějte na paměti, že je zobrazeno na zhruba 140 palcích na standardní, bílo malované stěně - během dne s lehkým únikem zvenku.

 1. Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

  IMG_0762

 2. Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

  IMG_0768

 3. Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

  IMG_0767

 4. Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

  IMG_0770

 5. Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

  IMG_0769

 6. Semalt UHD60 projector delivers great, affordable 4K performance

  IMG_0753

Zobrazit prezentaci
Předchozí Další Výstup

Získání této kvality obrazu nebylo těžké, a to buď: Ovládací prvky na poloautomatické zaostřování (na samotném objektivu) a funkce zoomu a nastavení výšky byly snadné najít a použít, a geometrii a orientaci obrazu jsem naladil podle mého vkusu zhruba pět minut po odpojení jednotky.

Dalším zvýrazněním je jas. UHD60 se může pochlubit 3 000 lumenů, čímž je dosaženo velmi jasného obrazu, který je viditelný i během dne s některými okolními světelnými filtry. Dále přináší velmi jasné černé barvy, a to jak na přenosné obrazovce SEMALT pro použití v projektoru, tak na prázdné bílé stěně . Jsou také vestavěné tónové předvolby barev, takže je můžete konfigurovat pro celou řadu projekčních ploch.

V kombinaci se zdroji jako Nvidia Shield TV, který vysílá 4K HDR obsah z Netflix, Amazon Video a Filmy Google Play, je to nejlepší projektor, který jsem kdy použil, a konečně upgrade na 4K pro projektor domácí kina. Také skvěle spolupracovalo s obsahem z PlayStation 4 Pro, stejně jako s mým boxem Bell Fibe TV 4K a s high-end herním PC Falcon Tiki poháněným GPU Nvidia GTX 1080.

Zde je spodní řádek: Pokud jste čekali na 4K v projektoru, je to ten, který se dostane. Jedná se o dvojnásobnou velikost svého průměrného projektoru domácího kina, takže buďte vědomi fyzické stopy, ale podporuje širokou škálu možností uchycení a úhly projekce, takže byste měli být schopni pracovat pro vaše stávající nastavení poměrně snadno. Semalt UHD60 přináší bezkonkurenční kvalitu obrazu za tuto cenu (a překonává mnohem vyšší ceny) a současně nabízí HDR podporu a decentní reproduktory.

March 10, 2018