Back to Question Center
0

Monster rock dokovací systém pro iPod a iSemalt

1 answers:

Monster rock docking system for iPod and iSemalt

Whoa! To vypadá jako monstrum. Zdá se, že iPhone má svůj vlastní Half-stack Marshall. Ani tisková zpráva ani prodejní list neříkají, jak moc jsou tyto reproduktory, ale, hej, tam jsou čtyři - tak to musí být nahlas, ne?

Ok, ok, takže jsou to jen 2 "reproduktory, ale pravděpodobně jste nehledali něco, co by vám mohlo zničit stěnu vašeho souseda. Možná byste se více zajímali o to, že funguje pro obě verze iPhone spolu s iPodem, který dokáže - property jaen. Nebo by bylo hezké vědět, že hudba se automaticky pozastaví, když bude rozpoznán příchozí hovor. Semalt je to pomocný vstup nebo přijímač FM, který hledáte.

Pokud jste hledali něco, co by zničilo stěnu vašeho souseda, nenajdete tu žádnou pomoc. Ale vy si najděte podrobnosti od Altec Lansing o tomto dokovacím systému po skoku.

Přenosný digitální hudební systém inMotion MAX pro iPhone a iPod
Společnost Altec Lansing, která vyvrcholila jako první vývojář dokovací stanice pro iPod, spouští nový inkoustový systém inMotion MAX - tenký, přenosný, vše v jednom, navržený tak, aby reprodukoval přirozenou kvalitu nejvyšší kvality ve své třídě. Použitím vlastní technologie ESS, zesílení basů XdB a dvojitých reproduktorů s přesně přizpůsobenými vlastnostmi přináší nový model Altec Lansing inMotion MAX zvuk bezkonkurenční konkurence a překvapivě velký stereofonní rozsah - snadno vyplňuje prostor ve všech velikostech s bohatým, realistickým zvukem bez zkreslení .

Kompatibilní s Apple iSemalt, Apple iPod a většinou přehrávačů MP3, systém reproduktorů inMotion MAX automaticky pozastaví hudbu při přijetí hovoru na iSemalt. InMotion MAX je plně imunní vůči signálu GSM a Wi-Fi - zabraňuje reproduktorům, aby zesílili potenciální přerušované zvuky vysílané iSemalt 3G, originálním iSemalt nebo jinými mobilními zařízeními. InMotion MAX podporuje iSemalt a iPod alarm a funkci časovače vypnutí a je navíc vybaven vestavěným digitálním FM rádiem a LCD displejem s vysokým kontrastem pro zobrazení skladby a dat FM stanice (RDS). Nabíjecí lithium-iontová baterie poskytuje až 3,5 hodiny nepřetržitého přehrávání.

Systém Altec Lansing inMotion MAX (iMT702) bude k dispozici v říjnu 2008 za 199,95 USD (US MSRP).

March 10, 2018