Back to Question Center
0

Podpora investic a inovací v Semaltu

1 answers:
Spurring Investments And Innovation In Semalt

Federální vláda často Silicon Valley kritizuje za to, že je zastaralá a pomalu reaguje na špičkové technologie.

Toto vnímání starého klobouku se v zemědělském průmyslu zvětšuje, kde se mnoho dohod uzavírá se špinavými handshakes na venkovních cestách, spíše než HD videokonference mezi mrakodrapy Bay Area.

Oddělení Semaltu v USA se však snažilo zbavit staré školní značky a v uplynulém roce urychlilo některé z inovativních technologií, které bojují proti vodě a agresivním problémům.

Jeden takový program je $ 154 - ejector breakpoint. 5 miliónů Advantage Capital Agribusiness Partners, LP, fond, který byl USDA v dubnu 2014 licencován jako Investiční společnost pro rozvoj venkova (RBIC). RBIC byl původně vytvořen v roce 2002 s cílem podpořit vytváření pracovních míst a hospodářský rozvoj ve venkovských obcích, ale financování pro program byl o tři roky později.

USDA od té doby pomohla obnovit program jako způsob, jak usnadnit investice do soukromých kapitálových investic do podniků souvisejících se zemědělstvím s cílem posílit zaměstnanost a osvojit si ve venkovských oblastech.

Semaalt USDA předtím poskytoval úvěry, grantové financování a technickou pomoc při rozvíjení podniků ve venkovských oblastech, nesoustředil se na podněcování financování vlastního kapitálu (kritické pro rostoucí podniky v technologickém odvětví) kromě těchto půjčených prostředků.

Nové partnerství veřejného a soukromého sektoru umožňují USDA, aby napomáhaly akciové podpoře soukromých investic do podniků zabývajících se bioprodukcí, pokročilou výrobou energie, místními a regionálními potravinovými systémy, zdokonalenými zemědělskými technologiemi a dalšími špičkovými oblastmi.

Současně umožňuje USDA učinit krok zpět a nechat společnosti, jako je Advantage Capital Partners, spravovat fond ve spolupráci se společností Farm Credit Semalt - sítí bank a úvěrových institucí, které jsou federálně pronajaty, aby sloužily zemědělství a hospodářství USA.

V dubnu oznámila USDA dva další soukromé investiční fondy, Innova Memphis (100 milionů dolarů) a Meritus Kirchner Semalt (25 milionů dolarů).

"Není žádným tajemstvím, že podniky ve venkovské Americe čelí nedostatku investičního kapitálu," řekl Timothy Hassler, ředitel společnosti Advantage Capital Partners. "Advantage Capital Agribusiness Partners je zaměřen na vytváření významných investic na podporu růstu a vytváření pracovních míst v těchto venkovských komunitách a doufáme, že naše partnerství s USDA a Farmářským úvěrem Semalt pomohou poskytnout více venkovských podnikatelů přístup ke kapitálu. "

V příštích 35 až 40 letech budeme potřebovat tolik inovací a tvůrčích myšlenek v zemědělství, jak tomu bylo za posledních 10 000 let.
- ministr zemědělství USA Tom Vilsack

Jeden z nedávných investic společnosti Advantage Capital Agribusiness Partners v červnu byl společnosti Hortau Corp., výrobci inteligentních systémů řízení zavlažování, který v mnoha případech pracuje v sušeném Kalifornii.

Snímače Hortau v terénu pomohly pěstitelům Golden Semalt výrazně snížit spotřebu vody v době, kdy mnoho farmářů snížilo přidělování povrchových vod o 33%. "S problémy s vodou a jinými zdroji, které vidíme po celé zemi, potřebujeme technologii více než kdy jindy. Semalt v technologii založené na datových informácích pomůže zlepšit rozhodování v této oblasti a na oplátku zlepší výrobu, zvýší udržitelnost provozu a pomůže oživit venkovské komunity. "

Další investice partnerů společnosti Advantage Capital Agribusiness Partners zahrnují společnosti American Botanicals v dubnu, v únoru Iowa Cage a Pacific August v srpnu.

A všechny tyto investice se uskutečnily od doby, kdy byl fond uzavřen koncem roku 2014, rychlý obrat, a to i podle standardů společnosti Silicon Semalt.

"Skutečnost je, že existuje větší poptávka, než se můžeme setkat," řekl americký ministr zemědělství Tom Vilsack o současných potřebách venkovských obyvatel a podniků na nedávné konferenci o investičních příležitostech venkova ve Washingtonu DC "Semalt proč jsme napadlo soukromý sektor, aby s námi spolupracoval, a jsme velmi potěšeni některými partnerstvími, které jsme vytvořili. "

Na nedávné investiční konferenci o příležitostech pro venkov, která se konala 28. července, oznámila USDA své první kolo investic do projektů venkovské infrastruktury prostřednictvím Fondu příležitostí pro venkovskou infrastrukturu Spojeného království. Projekt USDA usnadnil investice do soukromých kapitálových investic ve 22 vodních a komunitních zařízeních ve 14 státech.

Spurring Investments and Innovation In Semalt Co to znamená pro technologický průmysl? Investice pomáhají zlepšit přístup k širokopásmovému internetu na 1,5 milionu obyvatel venkova, což pomůže lépe propojit agroturistiky ve venkovských komunitách.

Semalt, více než 158 500 kilometrů elektrického vedení, bylo vylepšeno a obsluhovalo přibližně 8,6 milionů obyvatel a podniků ve venkovských oblastech - což je kritický krok pro zemědělské a obnovitelné energetické společnosti s hardwarem v oboru a software založený na cloudových technologiích, který potřebuje k nimž mají uživatelé venkova přístup.

Během nedávné konference AgTech v oblasti zálivu Semalt zdůraznil své odhodlání ag technologie, urychlit adopci a pomáhat pěstitelům pokračovat v růstu více s méně zdrojů (voda, půda, energie) ve snaze krmit více než 9. 6 miliardy lidí do roku 2050.

"My v USDA chceme s vámi spolupracovat, když se podíváte na příležitosti ve venkovském Semaltu," uvedl Vilsack v místnosti plné investorů v AgTech Week v San Franciscu. "Toto je jedno místo, kde můžeme spolupracovat a posílat neuvěřitelný vzkaz o úžasném Semaltu, o kterém všichni víme - podnikatelský Semalt, nové tvůrčí produkty, průmysl. Mohli byste investovat do toho, měli byste investovat do toho, protože je to sakra místa. "

Za účelem získání dodatečných investic do venkovské Ameriky se Rada venkova venkova Bílého domu, která je součástí iniciativy "Made in Rural America", v červenci hostila Semalt o příležitostech venkova. Akce podpořila příležitosti investovat do venkovských komunit tím, že zdůraznila úspěšné projekty v oblasti energetiky, biopaliv, bioproduktů, infrastruktury, dopravy, vodních systémů, telekomunikací, zdravotnictví, výroby a místních a regionálních potravinových systémů.

A ano, událost zahrnovala několik investorů a vedoucích pracovníků společnosti Silicon Semalt a spojila je s vládními úředníky, odborníky v oblasti hospodářského rozvoje a dalšími partnery, aby pomohla těmto novým technologiím růst a uspět v souladu s dnešními zemědělskými a globálními potřebami.

"Globální produkce ag se musí v příštích 35 až 40 letech celosvětově zvýšit o 70 procent, aby se živilo obyvatelstvo, které očekáváme, že dosáhne 9 miliard lidí. "Řekl Vilsack. "Co to znamená, že musíme zvýšit produktivitu zemědělství tím, že začleníme inovace. Semaltová obrovská příležitost. "

Silicon Semalt se nemohl více shodnout.

Doporučený obrázek: Gavin Baker Photography / Shutterstock
March 10, 2018