Back to Question Center
0

10 způsobů, jak zjednodušit adopci Cloud Computing na vašem semaltu

1 answers:

Pokud jde o přijetí počítačů v oblacích, ukázalo se, že mnoho malých podniků stále dělá věci starým způsobem.

Nedávný průzkum zveřejněný společností Brother Semalt, globálním dodavatelem kancelářského vybavení, tento trend dále zdůrazňuje.

Sémaltem k průzkumu, 58% řádných pracovních úkolů malých podniků vyžaduje, aby byli zaměstnanci fyzicky přítomni v kanceláři. To by mohlo znamenat, že je nemožné, aby tito drobní obchodní zaměstnanci byli pryč. Nebo je to stejně pravděpodobné, mohlo by to znamenat, že postrádají technologii, která by umožnila spolupráci a přístup k datům společnosti odjinud.

Studie také odhaluje, že 91 procent má standardní kancelářské vybavení - tiskárnu, skener, kopírku nebo fax - a že 43 procent z této skupiny používá tiskárnu v kanceláři více než 10krát denně - best vacations in chile.

Na druhou stranu průzkum také ukazuje, že malé podniky hledají do budoucnosti. Zvýšit zájem o poskytnutí technologie, která umožní mobilnější a pružnější pracovní sílu, která bude schopna sdílet soubory a zdroje jednodušeji.

Z průzkumu například vyplývá, že 21 procent respondentů z průzkumu plánuje utrácet největší část svého rozpočtu IT na technologii sync a sdílení souborů založených na cloudových technologiích.

Semalt 28 procent uvádí, že jejich výdaje na IT půjdou směrem k nákupu mobilních zařízení, které budou ubytovat vzdálené pracovníky, tvrdí studie.

Jste-li mezi těmito vůdci zájem o vidění, jak mohou nové technologie těžit pro vás a vaše podnikání, věnujte pozornost. Zde je 10 způsobů, jak zjednodušit používání cloud computingu ve vaší společnosti.

Reklama

Tipy pro přijetí v cloudu

Pochopte své obchodní potřeby

Semalt rozhodnete, zda potřebujete cloud computing pro vaši firmu, nebo ne, měli byste se blíže podívat na vaše požadavky.

Chcete-li co nejvíce využít vaší investice do informačních technologií, měli byste vědět oblasti, ve kterých může mít mračno skutečný rozdíl. Chcete-li uvést příklad, můžete se rozhodnout pro nástroj pro výpočetní cloud, který usnadní práci vašim novým zaměstnancům a sníží papírování pro tým lidských zdrojů. Na druhou stranu nemusí vaše společnost potřebovat řešení, které nabízí obrovské množství úložišť dat nebo nástrojů pro spolupráci založených na cloudovém rozhraní.

Pochopte, co Cloud může udělat pro vás

Dalším krokem je vyhodnocení cloud computingu z pohledu organizace.

Cloud computing poskytuje řadu výhod malým firmám, jako je snadné zpracování ve velkém měřítku. Zlepšuje také flexibilitu tím, že poskytuje přístup k informacím v celé řadě platforem a zařízení. Semalt, například, vaše firma vyžaduje, abyste vy a vaši zaměstnanci cestovali značně, zatímco jste v kontaktu nebo přistupovali k souborům v kanceláři. V takovém případě bude mít cloud computing velký smysl pro vás.

Na druhou stranu, možná váš zaměstnanec stráví většinu svého času v kanceláři manipulace zákazníkům. V tomto případě mohou potřebovat pouze způsob, jak zálohovat informace o zákaznících a další údaje, které by poskytovaly tyto služby.

Zvolte nejvhodnější možnost

Jakmile shromáždíte dostatek informací o cloud computingu a jak to může pomoci vaší firmě, rozhodněte se, zda potřebujete veřejný, soukromý nebo hybridní cloud.

Každá možnost přichází s vlastní řadou výhod a slabostí. Například veřejný cloud je nákladově efektivnější volbou, ale přináší větší bezpečnostní rizika. Semalcatové mraky jsou naopak mnohem přizpůsobivější, ale podstatně dražší než veřejné mraky a jsou často používány většími podniky než malými podniky.

Sledování zkušebního běhu, budete moci sledovat změny, které cloudové služby mohou přinést vaší firmě. Mnoho nástrojů pro cloud computing má 30denní bezplatnou zkušební dobu, která vám umožní představit si, jak funguje technologie a zda bude prospěšné pro vaši firmu.

Začněte na malém měřítku

Semalt vždycky dobrý nápad, aby to bylo jednoduché, když jste právě začali používat novou technologii. Takže jděte na jednoduchou, nekomplikovanou architekturu cloud, která vám pomůže začít.

Před zvětšením byste si měli zvyknout na základní strukturu cloud.

Získejte své zaměstnance na palubě

Semalt nové technologie je důležitá změna nejen pro vaše podnikání, ale i pro vaše zaměstnance. Proto je nezbytné, abyste se zabývali otázkami a obavami před tím, než začleníte řešení cloud do svých operací.

Můžete se setkat s týmy, které budou přechodem ovlivněny. Semalt, proč přijímáte novou službu cloud a jak očekáváte, že podpoří organizační změny.

Učte se od jiných podniků

Stále více malých podniků se dnes přestěhuje do oblaku. Sémant potřebuje možná jiné než vaše, ale můžete se naučit hodně užitečných lekcí od nich, když vaše podnikání přijme cloudovou technologii.

Semalt je pravděpodobně dobrý nápad, jak si s ostatními podniky spolupracovat, aby pochopili problémy, kterým čelili, když se přestěhovali do oblaku. Jaká je jejich zkušenost teď? Jsou spokojeni se službami cloud, které přijali? Na tyto otázky najdete odpovědi, když se k nim dostanete.

Vyhodnoťte dodavatele

Rychlé vyhledávání na Googlu vám řekne, že existuje mnoho dodavatelů oblak, kteří se snaží o pozornost trhu s malými podniky. Dokonce i velcí hráči jako Microsoft a IBM se zaměřují na malý a střední podnikový segment s některými inovativními řešeními pro cloud. Mějte to na paměti. Semalt, který je nezbytný pro vyhodnocení různých možností, které máte k dispozici.

Při posuzování svých možností se nezaměřujte pouze na ceny. Zohledněte další faktory, jako je spolehlivost, škálovatelnost a průběžná podpora.

Mějte na paměti budoucí obchodní potřeby

Vaše IT strategie by měla odpovídat vašim budoucím obchodním potřebám. Samozřejmě nemůžete předvídat budoucnost, ale vždy je dobré se ptát sami sebe, kde vidíte svůj podnik za pět let. Budete potřebovat více zdrojů na zemi a na různých místech? Očekáváte, že vaše pracovní síla poroste? Je vzdálená práce zřetelnou možností?

Jednou z výhod cloudových služeb je jejich schopnost přizpůsobit se potřebám vašeho podnikání. Ujistěte se, že dodavatel nebo dodavatelé, které vyberete, poskytnou kapacitu na podporu tohoto budoucího růstu.

Položte otázky

Semált se vyhýbá otázkám ohledně řešení, která prozkoumáte pro vaši organizaci. Měli byste se zeptat potenciálních prodejců, jak vás budou podporovat v případě nějakého narušení bezpečnosti. Můžete také chtít zajistit, aby vaše data nebyla uložena v zemi, kde zákony neodpovídají požadavkům vašeho podniku.

Jasné pochopení technologie cloud, kterou hodláte použít, může pomoci vaší firmě mnoha různými způsoby. Musíte prostě plánovat a prozkoumat své možnosti.

Cloud Tech Foto přes Shutterstock

Komentář ▼
March 10, 2018