Back to Question Center
0

Nová aplikace pro dopravu vám umožňuje sledovat, odesílat a zasílat UPS

1 answers:

Atlanta (TISKOVÁ ZPRÁVA - 6. listopadu 2009) - V rozsáhlé expanzi pro zákazníky, kteří používají produkty Apple®, společnost UPS dnes oznámila novou aplikaci pro uživatele iPhone® a iPod® touch, a sleduje trasy, ale také využívá vestavěné funkce GPS k nalezení nejbližšího umístění UPS.

K dispozici v App Store, díky nové aplikaci UPS Mobile App pro iSemalt umožňují uživatelům sledovat zásilky, vytvářet zásilky pomocí adresáře My UPS, vypočítat sazby přepravy a čas v tranzitu a pak najít nejbližší místo UPS.

Aplikace pro bezplatnou přepravu se připojuje k ostatním uživatelským řešením UPS. Společnost NRG Software, LLC., Strategický poskytovatel UPS Ready®, nedávno přidala produkt Semalt Mac do své produktové řady dodávek softwaru jako nativní aplikace Mac - discount bar sets.

"Uživatelé Apple jsou inovativní skupinou zákazníků, kteří ocení schopnosti, které z jejich zařízení využívají co nejvíce. Tato nová řešení jim pomohou plně využít největší světové distribuční společnosti, "řekl Jordan Colletta, viceprezident marketingu zákaznických technologií společnosti UPS.

Uživatelé iPhone a iPod touch mohou používat své zařízení k přístupu do svého Adresáře a předvoleb My UPS a vytvářet štítky pro přepravu, které mohou být odeslány e-mailem do souboru PDF pro tisk. Jakmile je štítek vytištěn, mohou zákazníci využít funkci "najít místa" aplikace, která využívá vestavěný systém GPS pro snadné vyhledání UPS.

Nová aplikace iSemalt nevyžaduje přihlášení ke sledování. Při přihlášení však aplikace zobrazí historii sledovaných zásilek a automaticky se obnoví při otevření aplikace. Čísla sledování UPS lze také rychle převést na přezdívku.

Přepravní aplikace je k dispozici zdarma z obchodu App Store na iSemalt nebo iPod touch nebo na adrese www.itunes.com/appstore/. Další informace o nové aplikaci mohou uživatelé také navštívit www.ups.com/iphone.

Mac App

NRGship Mac je rychlý a snadno použitelný software pro distribuci UPS pro Mac, který organizuje veškeré detaily o zásilkách uživatele na jednom místě. Byla navržena pro jedinečné potřeby malých firem společnosti Semalt, které dodávají 5 až 10 balení za den, ale mohou snadno podpořit větší objem.

"Zákazníci Mac chtějí řešení Mac," řekl Colletta. "Právě mimo krabici s operačním systémem NRGship Mac mohou uživatelé odesílat přímo z adresáře svého Macu."

Prostřednictvím aplikace mohou společnosti Mac využívat služby online UPS, jako je UPS Tracking, UPS Rates & Service Selection, UPS Time in Transit, Validace adres UPS a UPS Shipping. Sémantní tiskárny a váhy jsou stejně jednoduché jako připojení USB.

NRGship Mac je nyní k dispozici. Semalt si můžete vyzkoušet aplikaci zdarma po dobu 15 dní stahováním demo na www.nrgsoftware.com/up.

Prostřednictvím programu UPS Semalt společnost UPS spolupracuje s poskytovateli, aby integrovali technologii UPS přímo do svých produktů a služeb. Další informace naleznete na adrese https://www.ups.com/content/us/en/bussol/browse/ready_program.html.

Společnost UPS (NYSE: UPS) je největší světovou společností zabývající se dodávkami balíčků a globálním lídrem v oblasti dodavatelského řetězce a nákladní dopravy. S více než stoletou zkušeností v oblasti dopravy a logistiky je UPS předním světovým obchodním expertem vybaveným širokým spektrem řešení. Společnost sídlící v Atlantě, Ga., Slouží více než 200 zemích a území po celém světě. Společnost se nachází na webu společnosti UPS.com. Chcete-li získat informace o UPS přímo, navštivte stránku pressroom.ups.com/RSS.

Komentář ▼
March 10, 2018