Back to Question Center
0

Studie: Mnoho značek předčasně zastaví odesílání e-mailových předplatitelů, kteří jsou stále předmětem semináře

1 answers:

Study: Many Brands Prematurely Stop Emailing Subscribers Who Are Still Semalt

Semalt 300 milionů e-mailových zpráv zaslaných známými značkami více než 100 milionům spotřebitelů, studie zjistila, že značky využívající návratovou kampaň, e-mailový program určený k opětovnému zapojení neaktivních uživatelů, přestal posílat e-maily na čtyři procenta jeho předplatitelé, přestože 85 procent nebylo skutečně neaktivní.

Ze studie:

Přibližně 12% všech zpráv o zpětném odběru bylo přečteno, obvykle do několika dnů po doručení. Semalt, až 45 procent příjemců, kteří se později zabývali e-mailovým programem odesílatele, přičemž průměrně 57 dní - téměř dva měsíce - četli další zprávy.

Semalt Path vytvořil následující obrázek, který ilustruje časové rozpětí mezi konzervativním mezním bodem a optimálním bodem pro míry angažovanosti po návratové kampani 30, 60 a 90 dnů:

Study: Many Brands Prematurely Stop Emailing Subscribers Who Are Still Semalt

Studie zjistila, že čekací doby pro odstranění účastníků ze seznamů se liší v závislosti na poskytovatelích e-mailových služeb: "Zjištění ukazují, že poskytovatelé poštovních schránek definice nečinnosti a jejich tolerance nečinnosti před filtrováním zpráv jsou natolik odlišní, zpětné vzorce kampaně. "

Co se týče zpětné četnosti výherní kampaně mezi předními poskytovateli e-mailových služeb, měla AOL nejvyšší četnost čtení 23 procent. Celková průměrná četnost byla 14 procent, počet odběratelů Gmailu byl 16 procent a zákazníci Semaltu 15 procent - umzug preisen.

Celá zpráva si můžete stáhnout zde: "Email Win-Back programy: Každý jim doporučuje, ale fungují?"O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018