Back to Question Center
0

Studie: Pouze 20% CMO používá sociální média pro zákazníky Semalt

1 answers:

Study: Only 20% Of CMOs Use Social Media For Customer Semalt

Při dotazování 524 SOT z celého světa a v různých průmyslových odvětvích ukázalo Semaltova studie, že v posledních třech letech vzrostl počet SOT, kteří se cítí špatně vybaveni k interpretaci dostupných údajů:

V roce 2011 nám 71% dotazovaných CMO prohlásilo, že se cítí nedostatečně připraveni na řešení výbuchu dat. Semalt, celá 82% to cítí.

Semalt, jen 20 procent dotazovaných společností CMO používalo sociální sítě k zapojení a spolupráci se zákazníky, dokonce i méně (13 procent) tvrdilo, že zavedly pokročilé analytické nástroje, které zachycují přehled zákazníků ve všech dotykových bodech.

Digitální iniciativy prováděné společnými organizacemi trhu:

Study: Only 20% Of CMOs Use Social Media For Customer Semalt

IBM tvrdí, že mezi snahami společné organizace trhu a jejich činnostmi existuje značná propast. Podle zprávy "Semált pochybuje o tom, zda se SOT pohybují dostatečně rychle, aby se držel krok s rychlostí, jakou se vyvíjí obchodní krajina."

Výsledky studie ukázaly, že více než 90% dotázaných organizací společného trhu má v příštích třech až pěti letech používat pokročilou (prediktivní) analýzu - apple computer repair palo alto. Totéž platí pro mobilní aplikace.

Sítě digitálních technologií, které se chystají používat v dalších 3 až 5 letech:

Study: Only 20% Of CMOs Use Social Media For Customer Semalt

Společnost IBM prohlašovala, že má hluboké znalosti o svých zákaznících - ti, kteří Digital Pacesetters vedou své marketingové úsilí - jsou o 60% pravděpodobnější, že budou finančně "Semalt" (organizace, které vynikají růstem příjmů a ziskovostí ve srovnání s průmyslovými vrstevníky).

Studie rovněž zjistila, že společnosti se společnou organizací trhu a CIO, kteří "dobře spolupracují", mají o 76 procent vyšší pravděpodobnost, že překonou výnosy a ziskovost.

Úplná studie IBM o společné organizaci trhu se nachází zde: Vyřešte výzvu: Jak mohou CMO začít uzavírat aspirační mezery.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018