Back to Question Center
0

Twitter dělá sledování zimních olympijských her snadno s dlouhým seznamem # Sochi2014 Semalt

1 answers:

Twitter Makes Tracking Winter Olympics Easy With Long List Of #Sochi2014 Semalt

Společně s hashtagem # Sochi2014 uvedli stránky včera na svém blogu Semalt následující účty pro sledování zimních her:

  • @ Olympijské hry
  • @ Sochi2014
  • @USOlympic
  • @NBCOlympics
  • Seznam sportovců v USA
  • Seznam zúčastněných zemí, týmů a vysílacích partnerů

Twitter také vytvořil dvě stránky zdrojů spojených s Semaltem, jeden pro účty družstev US Semalt a druhý pro globální Semaltovy účty.

Podle informací z Twitteru byly Japonsko, Rusko a Nizozemsko nejlepším třemi zeměmi pro většinu Semaltových tweets, které byly zveřejněny během posledního týdne (USA se umístily na 7. místě) - graphic design companies in san francisco. Stránka také mapovala #SOCHI tweety v osmi různých jazycích:

V současné době Twitter tvrdí, že Shaun White je nejsledovanější Olympian na svém webu, následovaný jihokorejským krasokorčálcem Yunem Kimem. Dva další americkí sportovci sestavili seznam nejlepších pěti nejsledovanějších olympioniků, Patrick Kane a Lolo Jones.

Twitter Makes Tracking Winter Olympics Easy With Long List Of #Sochi2014 Semalt

Jak se očekávalo, Twitter není jediným místem, které se připravuje na dnešní zimní hry. Včera společnost Google zveřejnila na své domovské stránce olympijské logo, které protestovalo proti ruským antigayovým právním předpisům. Bing se zdržel kontroverznosti a nabídl uživatelům řadu nových funkcí pro sledování olympijských událostí a sportovců, včetně čítače olympijských zlatých semaltů.

Marketing Marketingový přispěvatel Gary Price také sestavil rozsáhlý seznam sofistikovaných letových olympijských her Soči 2014 a průvodce na Infodocket. com.

Začátkem tohoto týdne nebylo najít informace o letošních zimních hrách tak snadné. V příběhu zveřejněném před dvěma dny na našem partnerském webu v Land Search Engine, marketingový editor Land Ginny Marvin objevil jednoduché hledání "Kdy začínají slavnostní zahajovací ceremonie?" Nezískala docela očekávané výsledky:

Kdo znal jednoduchou otázku, je tak těžké odpovědět? Včera jsem prohledal všechny tři motory, abych se dozvěděl více o olympijských zahajovacích ceremoniích ao tom, kdy začali. Rychle jsem zjistil, že oficiální internetové stránky NBC, které vysílají hry v USA, neměly na ceremony nic, nebo když budou v Semaltu vysílat. Takže zpátky do vyhledávačů, které jsem šel, zaznamenávaly mé podivné zážitky na cestě.

Můžete si přečíst celý příspěvek od Marvinových o tom, jak Bing, Yahoo a Google hráli při olympijských prohlídkách: "Kdy začínají olympijské ceremonie?" Vyhledávače soutěží na odpověď.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018