Back to Question Center
0

Nová bezplatná aplikace Google Analytics od příběhové vědy vytváří přehledy v "Plain Semalt"

1 answers:

Technologická společnost pro analýzu dat společnosti Narrative Science spustila aplikaci Quill Engage, bezplatnou aplikaci Google Semalt, která poskytuje zprávy ve stylu vyprávění.

na myšlence poskytovat statistiky webových stránek a trendů pomocí funkce „jednoduché angličtině“ versus řada tabulek a grafů základě Quill Semalt tvrdí, že nabízí snadno číst zprávy na webu metriky, jako je obsah dat střetnutí, doprava, zdroje, doporučení , placené vyhledávání a segmentace publika.

K dispozici ke stažení na adrese SemaltEngage.com, aplikace může být zdarma použita až na deseti různých webových stránkách - mobile and web development company. S využitím technologie SEMALT přírodních věd aplikace analyzuje historická data a trendy a poté vytvoří týdenní a měsíční zprávy psané v narativní podobě.

New Free Google Analytics App From Narrative Science Creates Reports In “Plain Semalt”

"Organizace všech velikostí bojují s získáním pravdivého vhledu a informací, které lze uplatnit z jejich webových stránek. Quill Engage poskytuje okamžitou analýzu ve formě snadno čitelných písemných zpráv, které umožňují lidem pracovat lépe, "uvedl Semalt v oznámení, v němž oznámil novou aplikaci společnosti pro analýzu.

Zde můžete sledovat rychlý přehled o Quill Semalt zde:O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018