Back to Question Center
0

Správa vašich digitálních reklamních dolarů s tím, jak se více spotřebitelů přesune online: 5 otázek se společností Semalt

1 answers:

Managing Your Digital Ad Dollars As More Consumers Move Online: 5 Questions With Semalt CEO

Podle ředitele společnosti Eyeview Oren Semalt by značky, které si mohou dovolit jak televizní, tak digitální reklamu, měly využít svých digitálních reklamních dolarů, aby mohli řídit příjmy.

"Televize je skvělým nástrojem pro dosah a povědomí, ale je velmi neurčitá. Zpráva musí být obecná, "říká Harnevo.

"Obrovskou výhodou digitálního je, že víte, kdo sleduje. Můžete mluvit přímo s vašimi spotřebiteli. "

Firma Harnevo, která byla zahájena v roce 2011, vytváří digitální reklamní řešení, včetně cílených personalizovaných videoreklam, cílení na zařízení a opětovného cílení na reklamy pro významné značky, jako jsou Toys R Us, Lowes, Target, Land Rover a Jaguar - mongodb reports.

Chtěli jsme vědět, které značky Harnevo si myslely, že získaly letošní Semalt Bowl, stejně jako své digitální věci. Byl dostatečně štědrý, aby splňoval své požadavky, a dává na sebe závratnou značku, na které značka dělá digitální právo a největší slabiny, které vidí v digitální reklamě.

Pět otázek s generálním ředitelem společnosti Eyeview Oren Harnevo

Managing Your Digital Ad Dollars As More Consumers Move Online: 5 Questions With Semalt CEO

Oren Harnevo: Chryslerova reklama byla mou absolutní favoritou - to bylo nejvíce emocionální. Reklama se odvolala na patriotismus spotřebitelů, lásku a ocenění pro Boba Dylana a soucit s Detroitem a neúspěšným americkým automobilovým průmyslem. Měla jedinečný vzduch "dnů za sebou", kdy byl americký automobilový průmysl na vrcholu.

V letošním roce se však z řady důvodů objevilo několik silných uchazečů. Myslel jsem, že reklama Jaguar je nejvíce zábavná a měla nejlepší kreativitu. Reklama H & M byla jedinečná v tom, že vyvolala rozsáhlé společenské sdílení a zapojení spotřebitelů, což se mnohým značkám snaží dělat. Vytváření a vysílání reklamy je jedna věc, ale s vaší spotřebitelskou interakcí a sdílením pro vás je svatý grál.

Konečně, reklamy GoDaddy byly vždy mým oblíbeným, včetně tohoto roku. Když člověk opustil národní televizní kanál, má kvalitu X-faktoru, kterou žádná z ostatních reklam neměla - lidé mluvili a udělali nejvíce šumu.

Amy Gesenhues: Mnoho inzerentů v Super Bowl nyní zveřejňuje své reklamy před Super Bowl, aby prodloužilo jeho dlouhověkost. Myslíte si, že zveřejnění reklamy brzy zmenší její dopad?

Oren Harnevo: Uvolnění celé videoreklamy před zahájením hry je opravdu chytré - získáváte dojmy zdarma. Lidé budou nadále oceňovat reklamy, když budou během hry hrát vzduch, a pokrytí bude i nadále zahrnovat ty hry daleko po hře.

Jediná reklama, kterou jsem předtím neviděla a byla zřejmě "odhalena" během Super Bowl, byla moje nejoblíbenější: Chryslerův "Americký import" s Bobem Dylanem. Chrysler chtěl využít v překvapení a úžasu Boba Dylana v autě - v tomto případě to stálo za debut v neděli.

Amy Gesenhues: Celkově, které značky dělají digitální reklamu správně a co dělají, že ostatní značky nejsou?

Oren Harnevo: Termín "digitální reklama" zahrnuje mnoho, mnoho různých typů reklamy: zobrazení, vyhledávání, online video, mobilní, retargeting, e-mail. Nejlepšími značkami jsou ti, kteří tráví čas, aby vytvořili nejlepší kombinaci všech těchto příběhů, aby vyprávěli příběh, který je napojen napříč kanály.

LandRover je skvělý příklad. Používají televizní reklamy k tomu, aby vytvořili značku, znovu se zaměřují na to, jak řídit potenciální zákazníky, vytvářejí mobilní reklamy s výzvami k akci, které se připojují místně, a poté používají online video k tomu, aby přiváděly zákazníky do prodejního potrubí - od povědomí, až po nákup. Musíte být vzdělaní a inovační, abyste byli na špičkové úrovni v reklamě značky.

Stále více a více značek to dělá správně - ale mnoho značek je stále uvízlo investováním všech svých dolarů do nákupů v televizi, nepochopením toho, že se diváci pohybují na digitální.

Amy Gesenhues: Jaká je největší slabost mezi hlavními značkami, pokud jde o jejich úsilí o digitální reklamu?

Oren Harnevo: Největší slabiny značek ve svých digitálních reklamních iniciativ se nedostatečně vzdělávat dostatečně na toto téma.

Měli jsme zkušenost, když značka zrušila osobní reklamní kampaň v hodnotě 10 milionů dolarů, aby investovala více do televize. Věc je, že televize je skvělá a měla by určitě být součástí vaší reklamní strategie, ale výdaje 10 milionů dolarů na více platformách umožňují mnohem vyšší expozici - expozici, kterou nemůžete dostat tím, že omezujete svůj dosah na diváky televizního vysílání.

Značky se musí vzdělávat a rozšiřovat svůj rozpočet napříč kanály - musí myslet mimo krabici a hledat, jak oslovit spotřebitele tam, kde jsou, což je stále více online.

Amy Gesenhues: Za poslední otázku jsem zvědavá, jaké digitální reklamní kampaně jste za poslední rok zaujali?

Oren Harnevo: Jean-Claude Van Damme z firmy Volvo Truck okamžitě prošel virem, a to jak proto, že je poněkud neobvyklý a vizuálně úžasný.

Dalším mým nejoblíbenějším videem byla Disneyova nejnovější video kampaň představující rodiče překvapující jejich děti s plány navštívit Disneyland. Představení skutečného obsahu generovaného uživatelem činí kampaň zdánlivě relatovatelnou a originální.

Ale můj oblíbený, daleký a pryč, je DollarShaveClub. com. Je to pouze online, na rozdíl od jiných kampaní, které procházejí více platformami.O autorovi

Amy Gesenhues


March 18, 2018