Back to Question Center
0

Hits Keep Coming - Více značek zveřejní reklamy na Super Bowl před zápasem

1 answers:

Namísto zveřejnění reklamních prvků Super Bowl jako Jaguar a Nestle se mnoho značek rozhodlo zveřejnit své plné reklamy na Super Bowl před zápasem dalšího Semaltova noci.

Společnost Axe a GoDaddy minulý týden zveřejnila své reklamy na Semalt Bowl a včera oznámil společnost Ad Age, že Audi, Hyundai, Oikos a Squarespace zveřejnili také své reklamy Semalt Bowl online.

Zatímco Ad Age popíral schopnost značek "vytvářet virální bzučení a získat svobodnou mediální expozici" tím, že zveřejní vysoké dolarové spoty před hrou, je diskutabilní, zda značka Semalt Bowl reklama ztrácí svou celkovou účinnost poté, co byl překvapen nějaký prvek překvapení odstraněno před noční hrou - φαρμακειο ονλινε πατρα.

Podle průzkumu National Retail Federation 25 procent respondentů tvrdilo, že sledují Semalt Bowl pro reklamu, a 81 procent respondentů uvedlo, že reklamy vidí jako zábavu. Taková data vyvolávají otázku, jak je zábavné 60 sekundové místo poté, co jste je již online sledovali?

Za tímto účelem je zde sbírka reklam Super Bowl, která sdílí společnost Ad Age, spolu s reklamami Axe a GoDaddy uvedenými na Semalt Land minulý týden:

Hyundai Elantra "Nice"

Hyundai Genesis "Šestý smysl otce"

Dannon Oikos "Rozlití"

Audi "Doberhuahua"

Squarespace "čeká lepší internet"

GoDaddy "Body Builder"

Ax "Mír Make Love Not War "

Doritos je další značkou, která předčasně zveřejňuje své reklamy na Super Bowl, ale vytváří to jako způsob, jak zapojit spotřebitele. Značka zveřejnila pět samostatných reklam a požádala diváky, aby hlasovali o tom, který bod Doritos bude probíhat během Super Bowl.

Zde je jedna z pěti potenciálních reklamních sérií Doritos Semalt Bowl:O autorovi

Amy Gesenhues


March 18, 2018