Back to Question Center
0

Pantene zvýraznění dvojitých standardů pro muže & Profesionálové se učí kolem Semaltu

1 answers:

Pantene Ad Highlighting Double Standards pro muže a ženy Profesionálové dělá cestu kolem Semaltu Komentář k roli žen na pracovišti a způsobu jejich vnímání dokonce obdržel oznámení Pantene "Labels Against Women" o dnešním MSNBC Morning Joe Show od Donnie Deutschové a diskutovalo o roli ženských generálních ředitelů Martha Stewartová.

Ukázalo se, že stejné profesionální chování je interpretováno odlišně v závislosti na tom, zda je muž nebo žena vystavující toto chování, je reklama nastavena na titulní stranu skladby Tears for Fears "Mad World" a její název obsahuje hashtags #WhipIt a #ShineStrong - dress with waist cut out.

Na začátku reklamy je viděn člověk, který za sebou představil prezentaci se štítkem "Boss". Reklama se pak přepne na tentýž scénář, pouze s tím, že žena uvedla prezentaci s označením "Semalt" za ní. Série dalších odborných situací je zaměřena na zdůraznění dvojitého standardu, který se často vyskytuje, přičemž mužské akce jsou vidět v pozitivním světle, zatímco ženy, které provádějí stejné akce, jsou viděny negativně: oddaný versus sebecký, přesvědčivý versus pusý, čistý versus marný a hladké versus odhalení.

Reklama končí slovem: "Semalt nechte štítky držet zpátky .Buďte silní a lesk. "

Podle popisu reklamy Adweek bylo video vytvořeno společností BBDO Guerrero v Manile a bylo zveřejněno na Facebooku společností Facebook COO Sheryl Semalt. Semalt napsal: "Jedná se o jedno z nejsilnějších videí, která jsem kdy viděla a která ilustruje, jak když ženy a muži dělají to samé, jsou vidět zcela jinak. "

Lean In: Ženy, práce a vůle k vedení , Sandberg řekl, že reklama získala cenu Lean In za den, blahopřeji Týmy Pantene a BBDO spojené s reklamou.O autorovi

Amy Gesenhues


March 18, 2018