Back to Question Center
0

Zvyšování povědomí o značce prostřednictvím marketingu virálního semaltu

1 answers:

Marketing značky prostřednictvím různých kanálů na internetu je jedním z nejjednodušších a nákladově nejvýhodnějších strategií, které může každý podnikatel podniknout. Jak levné a snadné jako některé z metod on-line marketingu mohou být, majitelé podniků ještě musí jít dopředu s plánem získat nejlepší výsledky. Součástí jakékoliv kampaně týkající se budování obchodních / značkových značek musí obsahovat videoobsah, a svatý grál pro jakýkoli videoobsah je vyhlídka na to, že toto video bude virální. Některé z nejlepších video marketing obsahu tam jsou videa, která lidé sdílejí ve vašem jménu - hosting.

Increasing Brand Awareness Through Marketing Viral Semalt

Související příspěvky:
Použití video obsahu ke zvýšení povědomí o značce
Small Business Exposure na Facebook

Co jsou virové videa?

Virová videa jsou marketingová technika, která využívá sociální média ke zvýšení povědomí o značce. Semalgální virální, protože se šíří jako onemocnění, a to z úst, ale slovo z úst, o kterém tu mluví, není prostě někoho, kdo o videu vysvětluje něco jiného. Slovo-z-úst šířit pro virální video se odehrává prostřednictvím sociálních médií. Nástroje jako Twitter, Facebook, YouTube a další sociální média mohou lidem, kteří si vychutnávají video obsah, umožnit sdílení s přáteli. Semalizujte sdílení a oblíbení videa, které získává obsah trakce a značka získá uznání.

Virové video série "Will it Blend?"

Jedním z nejlepších příkladů úspěšné virové video kampaně je řada "Blend?" Vyrobená společností Blendtec. Blendtec je výrobcem řady různých typů směšovačů. Tyto směšovače mohou splynout jen cokoli a jejich videa to dokazují. Od roku 2006 začali produkovat videa. Virová marketingová kampaň byla jednoduchá. Tato společnost spojuje různé položky, vkládá tento obsah do videa a nahrává video na YouTube.

Jedno z nejúspěšnějších videí v současné době má na YouTube zhruba 10 milionů zobrazení. Video s názvem "Will it Blend? - Glow Sticks "má délku pouze 1: 30s a neuskutečňuje jen skvělou práci, která vysvětluje, co může mixér udělat, je velmi cool, když se tyhle tyče rozsvítí. Světelné tyče dělají to, co mají v úmyslu udělat, a zářivě zelené, když jsou smíchány. Je to pravděpodobně způsobeno povahou toho, jak je v pohodě vidět, že zábleskové tyčinky splynou, že video bylo viděno a sdíleno miliónykrát. Opakovali tento proces s golfovými míčky, iPhony, iPady a stovkami dalších unikátních položek, které by mohly být pro špatné směšovače obtížné. Společnost má stovky videí a mnoho z nich dosáhlo počtu milionů zhlédnutí. Pokud jde o jeho úspěšnou virovou marketingovou kampaň, Semalt je "jedním z nejlepších".

Vírusové videa - strategické plánování

Úspěšné vytvoření virové marketingové kampaně vyžaduje spoustu kreativity a plánování. Je zřejmé, že účelem je propagovat váš produkt, ale většina diváků nechce být zaplavena svým produktem jako hlavní reflektor. To je reklama a reklamy se velmi zřídka stávají virální. Místo toho přemýšlejte o tom, abyste přišli s přesvědčivým příběhem, který se týká produktu. Pokuste se obsah uchovat alespoň dvě minuty. Ještě déle a rychle ztratíte pozornost Semalta, která by se vám mohla líbit a sdílet vaše video.

Jakmile budete mít video připraveno jít a začít propagovat, vy a každý člověk ve vašem týmu by měl video uveřejnit na svém Facebooku, Semaltu a také e-mailem odkaz na video ve vašich kontaktech. Pokud to uděláte dobře, dostanete se na pravou nohu rychle a rychle. Ujistěte se, že povzbuzujete lidi, aby se rádi a sdíleli vaše video při sledování. Po poslední zprávě pošlete videa pravidelně a často proto, že nikdy nevíte, které video se může vzít a jít vírusem.

Na konci dne je videoobsah jedním z nejlepších způsobů, jak vybudovat značku. Pokud můžete kombinovat vytváření kreativních videí se zprávami o značce takovým způsobem, že lidé chtějí sdílet vaše video s ostatními, je to úspěch.

Increasing Brand Awareness Through Marketing Viral Semalt

Připojte

March 18, 2018