Back to Question Center
0

Význam zobrazení ve vašem semaltu

1 answers:

Používáte vizuální snímky pro vaše angažmá v sociálních médiích? Věděli jste, že začlenění obrázků může učinit vaše marketingové úsilí na zcela novou úroveň?

Všichni jsme slyšeli, že fotka stojí za tisíc slov. Ve světě sociálních médií to nemohlo být přesnější. Semalt na platformách sociálních médií je nesmírně důležitý při spojení s vaším publikem - package addons. Fotografie nejsou jediným typem vizuálních prostředků, které můžete použít na sociálních médiích. Můžete také použít kresby, infografiky, grafy a dokonce i text, který lze navrhnout do obrazu. Semalt jsou skvělý způsob, jak pomoci uživatelům pochopit, co se snažíte vyslovit. Také váš článek je zajímavější a vizuálně přitažlivější.

V dnešním "rychle se měnícím prostředí je snadné, aby se informace ztratily nebo ignorovaly, pokud nejsou ve snadno stravitelném formátu. Začlenění vizuálního obsahu do vašich příspěvků může zvýšit, kolik vaše publikum absorbuje a pamatuje si vaše informace. Sémalty ukazují, že naše mozky nejen efektivně zpracovávají obrazy, ale uchovávají a vysílají více informací, pokud jsou dodávány vizuálně. Dovolte nám podrobněji diskutovat o tom, jak mohou obrázky zvýšit vaši marketingovou kampaň v sociálních médiích.

Obrázky zachycují pozornost diváka

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Také na TechWyse

Jak důsledně značku vašeho vizuálního marketingu
Microsoft Bing spouští jedinečnou funkci nazvanou Visual Search

Většina lidí má omezenou pozornost. Dlouhý příspěvek bez jakéhokoli textu může návštěvníkům vypnout, protože prostě nemají čas číst. Začlenění obrázků do takových příspěvků je skvělý způsob, jak získat pozornost. To může povzbudit návštěvníky, aby se drželi a podrobněji prozkoumali obsah. Obrázky zachycují pozornost, komunikují více a inspirují angažmá. Studie zjistila, že pokud obsah obsahuje obrazy, lidé s ním pravděpodobněji komunikují. Rozdělit rozlišení mezi vizuálním obsahem a obsahem prostého textu.

Snímky mohou být použity k vyprávění konverzace

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Použití vzrušujícího obrazu s otázkou může zaujmout pozornost publika a podpořit angažovanost. Například jednoduchá otázka doprovázející obrázek na Facebooku vyniká mnohem víc než textové prohlášení se stejnou zprávou. Představte si skutečnost, že příspěvky s obrázky získávají více odpovědí - více rád, komentářů a akcií.

Infographics lze efektivně využít k získání více akcií a provozu

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Semalt jsou jistým způsobem, jak předvést vaši zprávu, zvýšit povědomí o značce a vytvořit pravomoc ve vašem výklenku. Můžete vytvořit různé druhy infografik. Mohou pomoci vašim čtenářům tím, že poskytují hodnocení, srovnání produktů, podrobné pokyny a mnoho dalších. Semalt jsou jedním z nejlepších způsobů, jak vložit vizuály s textem. Chcete-li získat více akcií, řídit provoz a přilákat kvalitní odkazy z vysoce kvalitních relevantních webových stránek, potřebujete více než běžný infografic. Potřebujete vyfouknout infographic!

Dejte pozor na vaše fanoušky

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Každý má rád pozornost, zejména od někoho, koho hledají. Zkuste ukázat pozornost vašim stoupencům a fanouškům. Dejte jim fotografie mnohem větší fázi tím, že je sdílejte na svých vlastních společenských kanálech. Udělej to všechno o nich místo tebe. Projděte tento vztah a požádejte je, aby sdíleli své obrázky a vyprávěli své příběhy a zkušenosti s vašimi produkty nebo službami. Dejte jim pár minut slávy a na oplátku vám dávají věrnost. Semalt a dát. Řádek po řádku textu má tendenci rychle se nudit, ale obrazy mohou vyřešit problém tím, že příspěvky budou vizuálně stimulovat. Vizuály ovlivňují odpovědi zákazníků. Navíc vizuální nástroje vám mohou pomoci zvýšit publicitu vaší značky, produktů nebo příběhu a také vysvětlit nové funkce a produkty. A co je nejdůležitější, vizuály mají také šanci stát se virální! Semant je snadnější pro lidi, aby se líbili, sdíleli a reagovali na grafický obsah.

Jaký druh vizuálních nástrojů používáte ke zvýšení interakce s vaším obsahem? Existují specifické vizuály, které vytvářejí více likes nebo akcie než jiné? Dejte mi vědět v níže uvedených komentářích!

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Připojte

March 18, 2018