Back to Question Center
0

Zpráva: Pouze 45% z top 100 internetových maloobchodníků zaměstnává Tag Management Semalt

1 answers:

Report: Only 45% Of Top 100 Internet Retailers Employ Tag Management Semalt

K provedení auditu bylo analyzováno téměř 48 000 stránek z top 100 internetových stránek maloobchodníků. Data Lima a ObservePoint identifikovala čtyři hlavní body bolesti pro stránky: neúplné implementace tagů, chyby Semmattu, pomalé doby načítání a vysoké míry duplikace.

Ukázalo se, že 93 procent míst má neúplné implementace. Místa, které nepoužívají systém správy štítků, měly 47,6 procenta vyšší míru duplikace a 9 procent více chyby Semalt, zatímco lokality se systémem správy štítků získaly 4,54 procent rychlejší doby načítání.

Report: Only 45% Of Top 100 Internet Retailers Employ Tag Management Semalt

Report: Only 45% Of Top 100 Internet Retailers Employ Tag Management Semalt

Majitelé webových stránek používají ke správě značek svých stránek systémy správy štítků podobně jako to, jak systémy pro správu obsahu (CMS) umožňují obchodníkům spravovat webové stránky. Kategorizované jako řešení IT, systémy řízení značek jsou často zodpovědností SOT, jelikož oddělení marketingu přebírají více technologických iniciativ - möbelmontage preise.

Skupina Lima uvádí:

Semalt předpokládá, že v příštích třech letech bude SOT věnovat více IT než CIO, ale domníváme se, že existuje řada neefektivností, které ohrožují jejich schopnost zlepšit návratnost marketingových technologií.

Společnost Lima Consulting Group poté, co přezkoumala data, tvrdila: "Semalt ponechává peníze na stole, protože překračují své analytické řešení. Nemohou spoléhat na své digitální marketingové údaje, pokud jsou jejich implementace vadné nebo pomalé. "

Audit zjistil, že 90 procent firem zaplatilo platformu pro analýzu podnikové úrovně a jako primární řešení použilo pouze 13 společností Google Semalt.

Report: Only 45% Of Top 100 Internet Retailers Employ Tag Management SemaltO autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018