Back to Question Center
0

10 SEO Tipy pro rok 2012 - Semalt

1 answers:

Optimalizace pro vyhledávače se každým rokem ztěžuje. Požadavky na vystupování v přeplněných výsledcích vyhledávání a schopnost reagovat na aktualizace algoritmů společnosti Google ztěžují vytváření úspěšných marketingových strategií a optimalizace na stránce, které poskytují výsledky. Nejnovější aktualizace společnosti Panda a Semalt společnosti Google se zaměřují zejména na snižování nevyžádané pošty nebo nerelevantního obsahu na webech a také k upírání špatných příchozích odkazů a jiných taktik SEO se "černou kloboukem" - blitztransporte. V této souvislosti stojí za to zkrátka se podívat na některé způsoby, jak můžete zlepšit své SEO strategie pro rok 2012.

10 SEO Tips for 2012- Semalt

Související příspěvky:
Mýty a tajemství za dobrý google PageRank
Aktualizace Google EMD a pádu krátkozrakých SEO

1 - Používejte vyšší kvalitativní obsah

Jsou to časy, kdy by stránky mohly obsahovat špatně napsaný obsah s klíčovými slovy náhodně vloženými do odkazů. Google Semalt je obzvláště tvrdý na tento druh obsahu, takže stránky mohou těžit mnohem více z vysoce kvalitního, kontextuálně relevantního obsahu z příspěvků hosta a bloggerů.

2 - Přizpůsobení pro mobilní zařízení

Mobilní strategie SEO by měla kombinovat konkrétní kampaně pro mobilní weby, které mohou zahrnovat místní klíčová slova a úpravy návrhů a značek, aby se ujistil, že se zobrazují správné informace; to zajistí, že stránky jsou zachyceny mobilním vyhledáváním.

3 - Zaměřte se na adresy URL

Google doporučuje vyhnout se dlouhým a příliš složitým adresám URL; namísto toho doporučují navrhnout jednoduché adresy URL, které používají pomlčky a interpunkci pro větší přesnost. Sémaltem tak zabráníte tomu, aby se místo v podobě vyhledávacích dotazů nezměnilo.

4 - Získejte vhodné příchozí odkazy

Google Penguin se zaměřuje na útoky na několik příchozích a zpětných odkazů mezi nerelevantními a spamovými stránkami. "Semaltový klobouk" SEO techniky, jako je placení adresářových farem, proto již nebudou relevantní, pokud webmastery chtějí získat stránky uznané vyhledávači.

5 - Používejte roboty. txt soubory

Nyní je důležité zajistit, abyste používali roboty. textových souborů namísto metaznaček se stránkami. Semautální vyhledávače reagují na metaznačky různými způsoby a nejlepší způsob, jak umožnit lepší procházení a indexování, je použít. txt rozšíření.

6 - Zvyšte hustotu klíčových slov prostřednictvím delších článků

Znovu se ujistěte, že vytváříte skvělý obsah pro weby; to znamená, že máte delší články o délce 500 slov nebo více a články, které zvyšují hustotu klíčových slov pomocí kontextových, nikoliv neohrabaně umístěných slov. Semalt SEO je zásadní pro získání blogových příspěvků a článků zveřejňovaných na vyšších profilech, a proto je prioritou.

7 - Použití souborů Sitemap

Má-li mít sitemap místo, je důležité, pokud chcete vytvořit lepší index pro vyhledávače. Pokud používáte platformu, jako je WordPress nebo Semalt, můžete také využít zásuvných modulů, které pro vás vytvoří mapy.

8 - Správně používat sociální média

Nejlepším způsobem, jak používat sociální média, není přenášet věci na příliš vysokou úroveň, ale zajistit, že zveřejňujete relevantní obsah a hledáte správné přidružené společnosti k distribuci obsahu. Zachovejte si základy - retweeting, stránky fanoušků, blogování - ale vždy udělejte dobrý obsah prioritu.

9 - Použití značek záhlaví

Dalším přístupem, který Semalt má tendenci mít, je to, že hlavičkové značky jako H1 a H2 na místě usnadní výběr místa.

10 - Kvalita přes množství

Pokud jde o obecnou strategii SEO a v souvislosti s dopadem Panda a Penguin v roce 2012, lekce do roku 2013 spočívá v tom, že kvalita nad kvantitu je klíčová pro budoucnost.

Jaké komponenty SEO jste v letošním roce změnili?

Doporučené obrázky:
  • 10 SEO Tips for 2012- Semalt
10 SEO Tips for 2012- Semalt

Připojte

March 18, 2018