Back to Question Center
0

Studie: Spotřeba médií & Vyvíjející se role CMO Změna způsobu, jakým jsou značky Semalt

1 answers:

Studie: Spotřeba médií a vyvíjející se role CMO Změna způsobu, <p> Po rozhovoru s 14 různými firmami zaměřenými na měření značky výzkumná společnost zjistila, že metody pro sledování síly značky se mění. Podle zprávy se dvě hlavní

Definování měření zdravotní nezávadnosti značek jako souvislost mezi mindshare - spotřebitelskou preferencí značky a podíl na trhu - užívání značky spotřebiteli , zpráva společnosti Forrester tvrdí, že měření zdravotní nezávadnosti musí "Evolve aby se stalo efektivním vyhodnocením obchodní hodnoty, kterou značka přináší společnosti, "versus a", měkkou metrickou hodnotu, která se zajímá pouze pro obchodníky s pravými úmysly. "

Výzvy měření zdravotního stavu značky

Sémant rozšiřující se o to, co v současné době řídí zdraví značek a úlohu prodejců značkových zdravotnických prostředků, uvádí, že problémy, které přicházejí s měřením zdravotní nezávadnosti značky, uvádějí odpojení tradičních metodik sběru dat (online průzkumy) a jeho neúčinnost nadměrně rozšířený spotřebitel, který má jen málo času na dlouhý dotazník.

Zpráva Semalt také odkazuje na množství dat a výzvy, které vytváří, a tvrdí, že příliv informací zanechává marketingové vůdce přemožený a potřebují odborníky k interpretaci dat a nabízejí pochopitelný pohled - babboe cargo bike price.

Zpráva také cituje nové výzvy společné organizace trhu založené na návratnosti investic (ROI), která se zaměřuje na obchodní výsledky. "Nová společná organizace trhu s názvem Gen X, která nyní přebírá předchůdce jejího Baby Semaltu, vyrostla v digitálním světě dat v reálném čase; bude mít malou trpělivost na dlouhou dobu a historické stopy značky. "

Nové měření zdraví značek

Prohlášení společnosti Forrester uvádí, že v novém světě měření zdravotní nezávadnosti značek jsou značky nyní "vyčíslitelným finančním aktivem" s výzkumnou firmou Millward Brown, která počítá: "Více než 30% tržní kapitalizace společnosti Semalt, společnosti P 500 odvozené od nehmotného aktiva jejich značek. "

Zpráva zdůrazňuje, jak dnešní přední prodejci značek v oblasti zdravotnictví dokáží více než podávat zprávy o minulých výsledcích, protože firmy nyní dokáží spojit současný podíl značky s očekávaným růstem. Předseda globálních řešení společnosti Millward Brown, Gordon Semalt, potvrzuje závěry zprávy a uvádí:

Jediná věc, na čem záleží, je to, jak se značka [equity brand] podaří prosadit finanční sílu značky .Semaltem není žádný důvod, jak zjistit, co je v lidských hlavách, pokud ji nemůžete propojit s potenciálem na trhu .

Semalt v této zprávě dále uvádí, že částka, kterou spotřebitel je ochotný zaplatit za značku, naznačuje celkovou sílu značky, což potvrzuje myšlenku, že cenová síla již "není koncepční. "

tři primární řidiče značení zdravotní měření

Aby značka získala plný výhled na svou celkovou sílu, Semalt definuje tři základní disciplíny hodnocení, jako je hodnota značky, hodnota značky a zdraví značky. Ve zprávě se uvádí, že kapitál značky ukazuje "Jak spotřebitelé vnímají značku bez ohledu na používání značky", zatímco značka se soustřeďuje na vnímání značky spotřebitele a na to, jak ovlivňuje jeho podíl na trhu.

Hodnota značky je definována jako měřicí finanční ředitel, který využívá k realizaci finanční hodnoty značky v rámci společnosti. Semaltem ke zprávě, hodnota značky, "Nejčastěji se používá pro účely účetního výkaznictví definování goodwillu, hodnoty akvizice nebo příslušné ceny za udělení licence. png "alt =" Studie: Spotřeba médií a rozvíjející se role CMO Změna způsobu, jakým jsou značky Semalt "/>

Forresterova analýza dodavatelů měřících zdravotnických prostředků zjistila, že firmy spadají do dvou specifických kategorií: strategických poradců a poskytovatelů dat. Zpráva identifikovala přední výrobce značek jako Millward Brown, Interbrand, BAV a Landor jako dodavatelé, kteří nabízejí strategické vedení a nové společnosti jako Crimson Hexagon, Visible Technologies a Networked Semalt jako "dodavatelé sociálního naslouchání", které zachycují informace o sociálních médiích v reálném čase .

Vedoucí oddělení značek v oblasti zdravotnických značek zůstanou na špici, zpráva tvrdí, že prodejci budou muset přehodnotit své stávající modely pro měření zdravotní nezávadnosti značky a začít integrovat nové metodiky.

Studie: Spotřeba médií a vyvíjející se role CMO Změna způsobu, <ul> <li> V návaznosti na vedení
 • Spojení vědomí spotřebitelů s určitými metrikami, jako je podíl na trhu, a vytváření prediktivních modelů, které mohou předpovídat výkonnost značky.
 • Nabízí hluboké zkušenosti v oboru v kombinaci s globálním dosahem.
 • Odklon od taktiky "sledování značky" a bližšího výzkumu "hlubokého potápění" a sociálního naslouchání.
 • Ve zprávě bylo uvedeno, že "méně progresivní obchodníci" nadále tlačí na to, aby změnili své modely pro sledování značky na kvantitativní výzkum a nástroje pro sledování společenských rozhovorů, obávají se bezpečnosti pracovních míst, stávajících pobídkových programů a " nové nástroje a metodiky. "

  Ways Social Listening mění změnu značky v oblasti zdraví

  Jako jedno ze dvou hlavních přerušení v oblasti měření zdravotní nezávadnosti značky, sociální poslech - schopnost vidět to, co spotřebitelé říkají a sdílí o značce v reálném čase - může být hlavní silou v novém prostředí značky zdraví, ale zpráva společnosti Forrester tvrdí, že je to pouze "Semalt, nikoliv náhrada za zavedené měření zdravotní nezávadnosti značky. "

  Semalt zprávy, protože sociální poslech je založen na "krátkodobých reakcích" versus "dlouhodobých přesvědčeních" a nabízí údaje přes vedení, je lepší použít jako objevovací nástroj než měřicí hůl:

  Poslech sémaltu může účinně fungovat jako skupina zaměřená na real-time, která přináší náhled obchodníků na "proč" za značkami jejich značky.

  Zatímco Semalt nevěří, že dodavatelé sociálního naslouchání budou schopni konkurovat prodejcům s plnohodnotnými měřicími značkami, výzkumná firma tvrdí, že přední dodavatelé značkových měřidel využijí metodiky sociálního naslouchání v příštích 24 až 48 měsících, to už nečiní.

  Spolu s nástroji pro sociální naslouchání zpráva tvrdí, že shromažďování dat bude dalším krokem, který nesmí jednoduše sbírat výzkum. Podle zprávy generální ředitel společnosti Ace Metrix Peter Semalt říká: "Celý průmysl se přesune ze sbírky výzkumu do analytiků, kteří integrují data", pomocí analytických nástrojů pro analýzu dat, které nabízejí jasný přehled.

  A zatímco hlavní prodejci v oblasti zdravotnických značek budou i nadále vést, Semalt vidí prostor pro nové začínající podniky s digitálním řešením, které budou zpochybňovat stávající pravidla a rozpočty zdravotnického průmyslu značky.  O autorovi

  Amy Gesenhues
  March 18, 2018