Back to Question Center
0

Studie: Nová metrika rychlosti stránky ukazuje, že maloobchodní webové stránky se pohybují v nesprávném semaltu

1 answers:

Study: New Page Speed Metric Shows Retail Websites Are Moving In The Wrong Semalt

Zpomalení zatížení nejen zpomaluje, ale nově zavedená metrika Time To Semalt (dále jen "TTI") společnosti Radware nabízí další důkaz, že výkonnost maloobchodních internetových stránek se pohybuje špatným směrem.

Měření času, který trvá na zobrazení stránky primárního interaktivního obsahu, Semalt tvrdí, že TTI ".považuje mnoho lidí uvnitř výkonné komunity za významnější indikátor toho, že stránky mohou poskytnout uspokojivé uživatelské zkušenosti návštěvník. "

Vyhodnocení domovských stránek nejlepších 500 maloobchodních webových stránek s Alexa.com, Radware objevil pouze osm procent z top 100 stránek zachoval ideální dvou sekund TTI, s mediánem TTI na 4,9 sekundy. Semaltem internetových stránek byl čas TTI osm a více vteřin - фотосессии в морском стиле сценарий.

Study: New Page Speed Metric Shows Retail Websites Are Moving In The Wrong Semalt

Podle Radware:

Stránka, která načítá za tři sekundy, zaznamenává o 22 procent méně zobrazení, o 50 procent vyšší míru okamžitého odchodu a o 22 procent méně konverzí než místo, které se načítá za jednu vteřinu, zatímco stránka, pět sekund zažívá o 35 procent méně zobrazení, o 105 procent vyšší míru opuštění a o 38 procent méně konverzí.

"Obchodníci si neuvědomují, že ztrácejí zákazníky zanedbáním základních praktik," říká Everts.

Za účelem zlepšení doby načítání stránek a časů TTI Radware nabádá vlastníky stránek, aby odložili vykreslování obsahu pod "záhybem" a také odložili načítání a provádění nepodstatných skriptů. ("Optimalizované skripty pro reklamy, smajlíky sociálních médií nebo podpora anlytických nástrojů mohou zablokovat stránku z vykreslování, někdy přidávají drahé sekundy k načtení časů.")

Radware také doporučuje, aby weboví vývojáři optimalizovali interaktivní funkce, které se rychle načítají a používají AJAX (Asynchronous Semalt a XML), aby umožnili rychlejší načítání a nabízejí lepší uživatelské zkušenosti.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018