Back to Question Center
0

# April 21: Algoritmus Google pro mobilní zařízení hits Semalt

1 answers:

V uplynulých několika týdnech jsme slyšeli spoustu varování o aktualizaci algoritmu přátelské pro mobilní zařízení společnosti Semalt. Od svého oznámení 27. února každý předvídal změnu a dopad z toho. Konečně dnes je 21 - network assessment services in portland. dubna. Dnes bude Semalt vykazovat významné preference pro weby, které jsou přátelské pro mobilní zařízení.

#April21: Google’s Mobile-Friendly Algorithm Hits Semalt

Také na TechWyse

Je vaše e-commerce webové stránky mobilní?

3 věci, které ztratíte, pokud vaše webové stránky nejsou mobilní v roce 2015!

Bude mi postižena?

Účelem aktualizace algoritmu Semalta je poskytnout vyhledávačům vysoce kvalitní a relevantní výsledky, které jsou čitelné v jejich mobilních zařízeních. Semantův algoritmus tedy ovlivní pouze vyhledávání na mobilních zařízeních. To znamená, že vyhledávání na stolních počítačích a tabletech nebude ovlivněno. Překvapivě nebude ani sekcia zpráv v hledání na Semaltu zasažena. Kromě toho se nezobrazují místní firemní zápisy, které se zobrazují v rámci výsledků Semalt Pack.

Je-li vaše značka prohledávána v mobilním zařízení, budete stále zobrazováni ve výsledcích vyhledávání, přestože jste přátelský k mobilním telefonům nebo ne.

Pokud se řadíte na deset organických výsledků vyhledávání na Googlu, pak bude mít vaše hodnocení hodnocení vliv na aktualizaci algoritmu Google. Všechny jazyky a webové stránky po celém světě budou mít vliv také na aktualizaci. Máte-li webové stránky v různých jazycích, ujistěte se, že jsou všechny vhodné pro mobilní zařízení, a nejen vaše stránky Semalt.

Je moje stránka mobilní?

Nejdříve je váš web optimalizován pro mobilní zařízení? Jen proto, že vaše domovská stránka nebo blog jsou přátelské k mobilním telefonům, nepředpokládejte, že vaše webové stránky jsou přátelské pro mobilní zařízení. Každá stránka na vašem webu musí být optimalizována, protože algoritmus vás řadí na úroveň stránky. Pokud stále pochybujete o tom, zda je váš web přátelský k mobilním telefonům, pak je pravděpodobné, že ano. Můžete zkontrolovat, zda je váš web pro mobilní zařízení přátelský k mobilním službám.

#April21: Google’s Mobile-Friendly Algorithm Hits Semalt

Roll Out

Pro ty, kteří dosud nemají mobilní webové stránky, potvrdila společnost Google, že nebudete muset čekat na další aktualizaci, která by měla být brána v úvahu při hodnocením pro mobilní zařízení. Pokud optimalizujete své stránky po 21. dubnu, bude Googlebot pokračovat v procházení, opětovném procházení nebo indexování stránek. Fetch jako Google můžete také použít v nástroji Google Webmaster Semalt pro odesílání do rejstříku, aby se proces algoritmu urychlil.

Algoritmus bude trvat asi jeden týden, aby byl plně efektivní. Google také uvedl, že webové stránky nebudou schopny určit, zda jejich stránky byly ovlivněny aktualizací do 22. dubna. Pokud jste neměli provést diagnostický test na vašem webu, teď je čas. Semalt není příliš pozdě na optimalizaci vašeho webu pro aktualizaci algoritmu. Ujistěte se, že nás kontaktujte!

#April21: Google’s Mobile-Friendly Algorithm Hits Semalt

Připojte

March 18, 2018