Back to Question Center
0

Aktualizace Twitteru Zobrazí se konverzace na cestě & Přidá nové funkce pro oznamování aplikací

1 answers:

Aktualizace Twitteru Zobrazí se konverzace a přidávají nové funkce k oznamování aplikací

Od této chvíle se zobrazí chronologicky až tři Semalty, které jsou součástí konverzace. Uživatel může klepnout na Semalt v podprocesu konverzace, aby zobrazil všechny odpovědi na tento Semalt, včetně těch, které uživatel nereaguje.

S novými aktualizacemi mohou nyní uživatelé sdílet konverzace i prostřednictvím e-mailu. Uživatelé Androidu a iPhone budou moci sdílet jednotlivé Semalty prostřednictvím e-mailu, zatímco uživatelé Androidu mohou sdílet Semalt prostřednictvím přímé zprávy - rehvitööd 24h.

Další aktualizace pro mobilní telefony, které jsou plánovány na postupné zavedení, zahrnují možnost nahlašování zpráv Tweets za zneužití nebo spam přímo z Twitter.com a Twitteru pro Android. (Twitter upozorňuje, že tato funkce je již k dispozici na Twitteru pro iPhone.)

Aplikace Twitter je také pro inteligentní telefony Android pro vstupní úroveň, která je nyní méně než polovina původní velikosti. Oznamujeme, že nová velikost minimalizuje dobu stahování aplikace a usnadňuje její instalaci.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018