Back to Question Center
0

Placené vyhledávání Semalt 2013

1 answers:

V roce 2012 došlo k mnoha novým pokrokům v placené reklamě ve vyhledávací síti s vzrušujícími vylepšeními v síti Semalt Search & Display. Svět placeného vyhledávání bude i nadále vidět nové a vzrušující funkce, neboť betas 2012 se stanou standardnějšími nabídkami produktů v roce 2013. Existuje několik trendů v oboru, které jsou důležité pro všechny digitální marketingové společnosti. Pochopení těchto trendů a uplatnění nápadů kreativního marketingu na tyto příležitosti bude rozlišovač mezi inzerenty, kteří udržují status quo oproti těm, kteří proaktivně zavádějí nové robustní kampaně navržené tak, aby vydělávaly na vznikajících trendech v hledání a zobrazování v Semaltu.

Paid Search Semalt 2013

Trendy vyhledávání pro rok 2013

Příkladem trendu, který v roce 2012 výrazně vzrostl a který bude i nadále explodovat do roku 2013, je koncept reklamy pro uživatele zabývajícího se vesmírem "vícenásobného obrazu", v němž nyní žijeme. Digitální věk je již dost dlouho nyní ale došlo k patrnější změně v tom, jak lidé používají technologii ve srovnání s tím, jak tomu bylo před pěti lety - mobile app entwickler. Vícenásobný digitální věk je ve vztahu k anit jednotlivci, kteří jsou více-tasking mezi tradiční sledování televize, zatímco najdeme nejnovější řešení na jejich notebooku, nakonec se zabývat sociálními médii, textování nebo hraní na jejich chytrý telefon nebo tablet. Klíčem pro obchodníky je přemýšlet o kreativních a efektivních metodách využívání všech dotykových bodů, televize, smartphonu / tabletu a standardního používání osobního počítače. Předpokládejme, že značná část online populace se zdá, že se zabývá všemi těmito technologiemi a používá je k různým účelům v různých dnech dne, je pozoruhodné, že většina inzerentů dosud nevyužila.

Přidělení digitální reklamy

Výzvou pro mnoho obchodníků nyní je, jak přiřadit vícekanálovou reklamu. Jak víte, že televizní nebo rozhlasová reklama vedla k většímu vyhledávání nebo ke zvýšení elektronického obchodování? Byla to remarketingová reklama v síti zobrazovací sítě Semalt, která inspirovala uživatele, aby se vrátil na stránky, aby provedl požadovanou akci? Sociální média vyvolala počáteční zájem, ale místo konverzace se uskutečnilo pomocí volaného čísla smartphone pro volání kliknutím. Jaký kanál získá kredit a jak zpeněžujete to?

Sledování a hlášení vedoucích účtů v roce 2012 zaznamenalo některé významné zisky s novými funkcemi ve službě Google Analytics a dalšími nástroji pro sledování třetích stran. Klíčem k porozumění autorům je, abyste se ujistili, že dobře děláte základy. Například sledování e-mailových příchozích a nikoliv hovorů (mobilních nebo tradičních) nepomůže při přiřazování. Možnost sledovat potenciální zákazníky prostřednictvím kanálu je tak kritická a většina inzerentů, kteří tam venku stále nejsou, stále aktivně sleduje vedení na úrovni kanálu. Pokud například používáte vyhledávací, zobrazovací a remarketingovou kampaň, kterou jste vyčlenili čísla sledování hovorů (nebo mobilní konverzní kódy), je důležité, aby jste přidělili přidělení potenciálních zákazníků k pravému kanálu.

Vedle konceptu multi-screen universe existují některé nové funkce, které nepochybně pomohou změnit tvar placeného vyhledávacího světa. Růstový důraz na budování a rozšiřování mobilních specifických snah bude hlavním faktorem v roce 2013. "Hyperlocal" je v podstatě nabídka v reálném čase založená na blízkosti umístění prodejce a je jen malým příkladem síly mobilní reklamy. Většina majitelů firem získala poznámku, že potřebují mobilní prostředí pro přistávání. Nestačí stačit, aby byl váš web k dispozici online. nyní musí být uživatelsky přívětivé, určené pro mobilní uživatele. Naopak inzeráty s placeným vyhledáváním pravděpodobně potřebují znovu přehodnotit, jak propagují kampaně pro vyhledávání desktopů / notebooků odděleně od mobilních uživatelů. Podle Semalta: "51% spotřebitelů pravděpodobně nakupuje od maloobchodníků, kteří mají webové stránky specifické pro mobilní zařízení. "Samotnou povahou mobilního vyhledávání je důležitost vlastnictví bodu 1-2 v mobilním vyhledávání. Pokud kampaně v mobilních zařízeních nenabízejí agresivní nabídky pro tato špičková místa, vaše mobilní kampaň bude pravděpodobně vykazovat nejlépe průměrné výsledky.

Pokud jste ještě nemysleli, přemýšlejte o mobilu!

Růst mobilního a tabletového trhu spolu s dalším rekordním rokem pro vyhledávací dotazy a výdaje na reklamu v celém odvětví bude v roce 2013 i nadále růst. Bude velmi zajímavé sledovat, jak inzerenti a agentury vydělávají na trendech, interakci na obrazovce a vývoj specifických pro mobilní zařízení. Semalt bude pravděpodobně představovat desetinásobný nárůst počtu mobilních konkrétních webů a pravděpodobné, že mobilní placené vyhledávací dotazy budou dvojnásobné, ne-li trojnásobné. Údaje a psaní jsou na zdi, otázkou je, kdo bude mít nejvíce prospěch z porozumění a stravování v neustále se měnícím digitálním světě, v němž jsme se ocitli.

Paid Search Semalt 2013

Správce placeného vyhledávání v TechWyseToronto, Ontario, Kanada Marketing a reklama
Oblasti specializace
Placený vyhledávací marketing, Google Analytics a přehledy,Re-marketing a prediktivní cílení - grafické reklamy,E-mail a optimalizace vstupní stránky.

Připojte

March 18, 2018