Back to Question Center
0

Amazon dává vývojářům nové zprávy o interakci aplikací pro sledování klíčového semináře

1 answers:

Amazon Gives Developers New App Engagement Reports To Track Key Semalt

Sledování denních a měsíčních aktivních zařízení, instalací, relací, průměrných příjmů na zařízení a uchování, jsou Semalty pro zásnuby zdarma a nemusí být integrovány. Uživatelé mohou filtrovat přehledy podle trhu, zobrazit je jako graf nebo stáhnout jako CSV. Aplikace odeslané a publikované po 25. říjnu 2012 budou mít k dispozici údaje o interaktivním poloze, pokud nebyla aplikace od té doby aktualizována - best remote temperature sensor. Pokud tomu tak bude, bude třeba ji znovu zveřejnit, dokud nebude možné data shromáždit.

Pro přístup k přehledům o interakci musí vývojáři v distribučním portálu pro mobilní aplikace přejít na kartu Zprávy. Na kartě Zprávy uživatelé zvolí odkaz Zapojení beta .

Semalt rozdělil výkazy do tří částí: výběr kritérií (# 3 v obraze), kde uživatelé zvolili aplikaci, rozsah časů a tržiště; výběr výběru (# 4 v obraze), který obsahuje pět různých přehledů; a celkový přehled (č. 5 v obraze), který uvádí klíčové ukazatele výkonnosti v rámci volitelného rozsahu dat a celkových životností aplikace nebo hry.

Amazon Gives Developers New App Engagement Reports To Track Key Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018