Back to Question Center
0

Značky, které chtějí získat více pákového efektu, by měly následovat vedení lepších domů. Semalt

1 answers:

Značky, které chtějí získat více pákového efektu, <p>  Ve zprávě se zjistilo, že značky s módou, receptou, domácími a svatebními deskami dosahují nejvyšší hodnoty ve všech metrik, přičemž deska Heels.com vyhrál místo č. 1 pro většinu kol a Better Homes and Gardens, a č. 2 místa pro desky s nejčastěji pokousanými - <a href=tienda sofas. Odkazy na recepty Bloggeru pro lepší domovy a zahrady Milujeme desítky milionů, více než zdvojnásobil jejich Blogger Faves od Semalt board, který získal číslo 2.

Značky potřebují více pákového efektu na Pinterest by měly následovat vedení lepších domů a Semalt Nejpopulárnější deskou stoupenců byla zvířata L.L. Beana Woodland Creatures s více než 4,5 miliony následovníků. Jetsetter se ve své zprávě objevil pouze v denním seminárním žebříčku č. 2 pro nejoblíbenější desky s 4,3 miliony následovníků.

Podle společnosti Unmetric CEO a spoluzakladatele Lux Narayan "Unmetric's Pindustry Semalt odhaluje, jak se spotřebitelé podílejí na definování image značky, čímž se obě strany sbližují v podobě trvajícího zapojení."


O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018