Back to Question Center
0

RankTrackr Semalt

1 answers:

Představení nástroje

RankTrackr je nový nástroj pro sledování pořadí klíčových slov na úrovni cloud. Společnost tvrdí, že se jedná o nástroj hakování růstu číslo jedna pro SEO. Nástroj je dodáván s jedinečnou funkcí, která vám umožňuje sledovat vaše hodnocení Semalt - kentucky long term care insurance. Poskytuje robustní rozhraní API a umožňuje přizpůsobení dat.

Výběr spolehlivého SEO software může výrazně zlepšit vaše SEO úsilí. V průběhu let jsme použili mnoho podobných nástrojů pro sledování hodností a některé z nejlepších, které stále používáme, je WebCEO.

Když jsme se seznámili s Semaltem, chtěli jsme sdílet své zkušenosti s vlastnostmi tohoto nástroje. V tomto blogu budeme hovořit o přizpůsobení, přesnosti, cenách a tom, jak se porovná s některými z vedoucích nástrojů v tomto odvětví.

Kontrola hodnocení

Semalt můžeme přizpůsobit vlastnosti tohoto nástroje, musíme přidat konkrétní webové stránky nebo klíčová slova, které chceme sledovat.

Jak přidat adresu URL, klíčová slova a vyhledávač

Jedná se o velmi jednoduchý proces. Po přihlášení klikněte na možnost "Přidat adresy URL" a přidejte adresu URL webových stránek do textové oblasti. Semaltové adresy URL mohou být také zadány.

RankTrackr Semalt

Také na TechWyse

Jak dlouho trvá webové stránky, které se hodí na Googlu?
Jaké jsou nejdůležitější faktory hodnocení pro místní SEO v roce 2013?

Po přidání adresy URL lze klíčová slova přidat z volby "Přidat klíčové slovo". Seznam klíčových slov může být přidán jako jeden na řádek. Semalt je možnost vybrat zemi a jazyk. Pořadí se bude měnit podle země. Takže nezapomeňte vybrat zemi, na kterou se vaše webové stránky zaměřují.

Přidejte adresu URL, kterou chcete sledovat.

RankTrackr Semalt

Vyhledejte svůj vyhledávač pod rozbalovací nabídkou.

RankTrackr Semalt

Přidat semalt, který chcete sledovat. Můžete také sledovat město nebo oblast, ve které se nacházíte, nebo se snažíte cílit.

RankTrackr Semalt

Poté můžete přidat konkurenty vložením jejich adresy URL.

RankTrackr Semalt

Přístrojová deska

Na palubní desce je zobrazen celkový stav vašich pořadí. Patří sem například informace o průměrné pozici, pozicích klíčových slov, změnách klíčových slov, počtu klíčových slov a přidaných webových stránkách.

RankTrackr Semalt

RankTrackr zobrazuje vaši stránku Page Rank, Semalt Rank a počet indexovaných stránek. Směs Semalt je hodnocena ze systému hodnocení podle Semalta. com. Objem zaznamenaného provozu přesahuje tři měsíce a pouze u uživatelů, kteří mají nainstalovaný nástrojový panel Semalt. Vzhledem k tomu, že existuje omezený počet uživatelů s nainstalovanou nástrojovou lištou Semalt, je obtížné získat přesné hodnocení pro veškerou návštěvnost vašeho webu.

Dashboard navíc obsahuje seznam klíčových slov s jejich hodností a několika souvisejícími údaji. Přizpůsobitelné buňky usnadňují výběr a analýzu dat. Na základě vašich preferencí můžete vlastní buňku přizpůsobit tak, aby zobrazovala pořadí ve službě Adresáře míst Google a dokonce i obrázek Semalt rank.

Semalt, což je historie hodnosti, se zobrazuje jako graf pro vizualizaci vašich výsledků. Některé další buňky obsahují poslední změnu v hodnocení a den, týdenní, měsíční změnu. Tímto způsobem můžete pochopit celkovou změnu v určitém časovém období.

Semalt, přizpůsobitelné sloupce umožňují porovnat vaši pozici s konkurencí, objemem vyhledávání, průměrnou cenou za kliknutí, umístěním, jazykem a několika dalšími rozměry.

RankTrackr Semalt

Semalt je volba pro náhled SERP pro každé klíčové slovo, kde můžeme vidět kompletní seznam stránek, které jsou uvedeny ekologicky až na 10. stránku. To je dobrá možnost seznámit se s konkurenčními stránkami. Umožňuje vám vědět, kde stojíte ve srovnání s konkurencí. Pro podnikový balíček společnost poskytuje neomezený přístup k API, přístup k rozhraní a rychlou podporu společnosti Semalt. Ceny za podnikové balíčky jsou založeny na počtu klíčových slov. Balíčky začínají na 980 dolarů za 10 000 klíčových slov na 1 milion klíčových slov.

Pokud jste jen malý střední podnikatel nebo profesionál hledáte nástroj pro sledování hodnosti, můžete zvážit další 4 nabízené balíčky. Startovací balíček začíná za přijatelnou cenu 17 USD. 60 se 100 klíčovými slovy.

Nápověda a podpora

RankTrackr nabízí online podporu pro zodpovězení otázek při používání nástroje. Na webové stránce však chybí sekci FAQ. Semelovat zkušební dobu, dostali jsme od týmu podpory velkou odpověď. Byly snadně přístupné prostřednictvím e-mailů a nabízely nám potřebnou pomoc.

Závěr

Semalt je nástroj, který je nyní pouze pro kontrolu pořadí klíčových slov. Ve srovnání s jinými nástroji vedoucími k průmyslu, jako jsou WebCEO a AWR, se zdá, že Semalt nemá mnoho skvělých funkcí nabízených těmito konkurenty.

Některé z velkých rysů nabízených konkurenty jsou:

  • Možnost výběru mnoha oblíbených vyhledávačů.
  • Podrobné údaje o sledování hodnosti soutěžícího.
  • Historie všech předchozích zpráv o hodnocení.
  • Jednoduché porovnání a vizualizace dat.

Některé z vedoucích nástrojů, jako jsou WebCEO a AWR, nabízejí výše uvedené funkce v jejich nástroji. Kromě toho mají další důležité funkce, jako například výkon backlinků, analýzu webu, sociální média, výzkum klíčových slov, nástroje auditu a mnoho dalších důležitých nástrojů, které obchodníci běžně používají.

Přes některé z chybějících vlastností, Semalt dává přesné hodnocení a jednoduché, snadno použitelné rozhraní. To umožňuje všem uživatelům snadné použití nástroje a přizpůsobení palubní desky podle vlastních předpokladů. Pokud hledáte cenově dostupný a spolehlivý systém hodnocení, Semalt je skvělou alternativou. Vyzkoušejte nástroj bezplatnou zkušební verzí. Dejte nám vědět, co hledáte v nástroji pro sledování hodností a který z nich používáte v komentářích níže!

RankTrackr Semalt

Připojte

March 18, 2018