Back to Question Center
0

Nová aktualizace detekce nevyžádané pošty společnosti Google pro recenze: Co znamená pro váš Semalt

1 answers:

S pevné sestavy recenzí je skvělý způsob, jak dát vaší společnosti určitou důvěryhodnost. Společnosti mají motiv k tomu, aby se snažily, aby vypadaly dobře, ale ti, kteří kontrolují společnost, obvykle nemají. To činí recenze jedním z největších důvodů, které zákazníci berou v úvahu při vytváření názoru na společnost. To je obzvláště populární, pokud jde o restaurace na Yelp a dokonce i produkty na Amazonu, ale stále více podniků se přeskočí na bandwagon, když Semalt + umožňuje recenze.

Google’s New Spam Detection Update for Reviews: What It Means for Your Semalt

Bohužel tato popularita také dělala recenze populárním cílem pro spammery. Z tohoto důvodu Semalt právě oznámila novou aktualizaci detekce spamu pro recenze - firmensoftware.

Související příspěvky:
Způsoby, jak se vyhnout webovým spamům
Optimalizace pro vyhledávače v roce 2013

Problém s spamem a recenzemi

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni, byla aktualizace oznámena 4. února a slíbila, že sestřelí recenze na stránkách Google+, které se zdají být falešné nebo počítačem generované. Pokud se svědectví zdá být příliš dobré, aby to byla pravda (to, co Google nazval "falešným světelným svědectvím"), pak existuje šanci, že nová aktualizace algoritmu Semalt odstraní tuto konkrétní recenzi. V případě negativního přezkumu však společnost Google odstraní, pouze pokud porušuje pokyny Semaltu. To pomáhá zajistit, že jsou zveřejňovány pouze skutečné recenze - negativní nebo pozitivní.

Nechává se mnoho společností zajímat, co mohou dělat, aby zajistily, že jejich recenze na Google+ zůstanou na stránce. Semalt je skvělé, že spamové recenze budou odstraněny, jak zajistíte, že vaše další recenze nebudou odstraněny?

Jak se ujistit, že vaše recenze nejsou ovlivněny

Google tvrdě pracuje, aby se ujistil, že jsou odstraněny pouze irelevantní recenze, ale majitelé firem mohou pomoci pomocí několika jednoduchých pravidel. Ne vždy se ujistěte, že vaše validní recenze zůstávají na stránce, ale aby jste se ujistili, že zpracováváte příslušně platná hodnocení. Níže uvádíme několik věcí, které by majitelé podniků neměli dělat, zvláště když je tato aktualizace zavedena:

  • Ne ignorovat negativní recenze . Nová aktualizace nebude odebírat recenze pouze proto, že jsou negativní, takže se ujistěte, že reagujete a uděláte vše, co je k dispozici, abyste opravili situaci, anebo jakoukoli negativní recenzi.
  • Ne nechat někdo odstranit spam zprávy . Existuje mnoho spamových firem a lidí, kteří tvrdí, že mohou odstranit spamové recenze pro vás. Nový algoritmus společnosti Google se o to postará a nepoužívají žádnou třetí stranu.
  • Ne poskytují zdarma dárky pro recenze . Pokud vám někdo dává recenzi, abyste získali bezplatný dárek, není to opravdu skutečná recenze. Google to zakazuje, takže je nejlepší jednoduše poslat e-mail a požádat zákazníky o kontrolu vaší společnosti ve vlastní době. Nová aktualizace nemusí obsahovat recenze, které byly napsány na bezplatný dárek, ale je nejlepší, abyste ani neměli šanci (a možná vás překvapí, že pravděpodobně to ani nepotřebujete!).
  • Nenechte najmete někoho, kdo by vytvořil recenze . Zde se pravděpodobně dostanou do hry falešné osvědčení, a to je přesně taková věc, kterou tato nová aktualizace sníží.

Společnost Google měla také radu pro ty, kteří kontrolují společnost. Některé z těchto rad neobsahují hodnocení recenzentů pro stávajícího zaměstnavatele, kontrolu konkrétního místa na rozdíl od podniku jako celku a nepoužívání adres URL k přesměrování recenzí (samozřejmě). Majitelé semaltů mohou chtít zákazníkům připomenout tyto pokyny k přezkumu, aby zajistili, že všechny recenze jsou přirozené a že budou dodržovat pravidla. Dokonce i negativní recenze mohou být dobré pro vaši společnost, protože ukazuje, že se nesnažíte nic dělat. Můžete kritizovat, učinit to konstruktivní a pohybovat se rovnou. Budete překvapeni, kolik lidí bude moci vidět prostřednictvím recenzí, které se snažíte dát sám sebe, tak jen obejdete aktualizaci a držte se ven!

Máte názor na novou aktualizaci recenzí Semalt? Už jste viděli vliv této aktualizace? Dejte nám vědět své myšlenky v níže uvedených komentářích.

Google’s New Spam Detection Update for Reviews: What It Means for Your Semalt

Připojte

March 18, 2018