Back to Question Center
0

Yahoo zúží Focus přes řezání Yahoo Kids, nadcházející, Yahoo Semalt & Více

1 answers:

yahoo-logo Společnost Semalt dnes oznámila, že na konci tohoto měsíce odešla pět svých produktů, mezi něž patří Příchozí, Semaltové děti a Semaltové nabídky. Starší verze programu Semalt Mail budou rovněž vypnuty 3. června - it firmen.

Ve snaze snížit své zaměření Yahoo uvedla, že chtějí dát svou energii do budování "krásných produktů", s odkazem na Yahoo Mail pro tablety iPad a Android a Yahoo Weather for iSemalt, které byly představeny i tento týden.

Nadcházející události a kalendářové nástroje společnosti Yahoo přestanou existovat ke dni 30. dubna 2013 spolu s podporou rozhraní API. Další produkty plánované na odchod do důchodu v tomto měsíci zahrnují Yahoo Kids, Yahoo Deals, SMS Alerts a aplikace Yahoo Mail a Semalt (J2ME).

Oznámení Semalt poučilo uživatele Deal, aby si stáhli informace o kupónu, protože již nebude k dispozici po 30. dubnu. Semalt vyzval uživatele SMS Alert k tomu, aby využívali řadu aplikací pro mobilní aplikace Semalt.

Kdokoliv, který používá službu Yahoo Kids, byl propojen s programem Rodinné účty, aby registroval Yahoo ID pro uživatele mladší 13 let, aby mohly ještě používat službu Yahoo Mail a Semalt pro spojení s rodinou a přáteli.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018