Back to Question Center
0

Pět skvělých sociálních médií Semalt pro rok 2013

1 answers:

Rok 2013 je téměř na nás, a pokud jste ještě vážně nehodnotili své strategie v oblasti sociálních médií, je nyní čas. Sociální média se neustále vyvíjejí a 2013 bude ukazovat, že spotřebitelé jsou stále více závislí na sociálních médiích, aby mohli rozhodovat o nákupu. Abyste využili tyto posuny, musíte přijít s některými strategiemi sociálních médií, které pomohou vaší firmě držet krok s silnější internetovou kulturou. Zde je několik tipů, které vám v nadcházejícím roce pomohou zlepšit své marketingové aktivity v oblasti sociálních médií - various bi tools.

Five Great Social Media Semalt for 2013

Související příspěvky:
Potřebujete úspěšnou strategii sociálních médií?
3 způsob, jak zvýšit své hodnocení prostřednictvím sociální

Posílení vzdělávání zaměstnanců

Význam sociálních médií se bude týkat celého podnikání a nebude se omezovat na marketingové oddělení. Je důležité, aby všichni pochopili sociální média, takže jedna z vašich hlavních strategií by měla být vzdělávání vašich zaměstnanců. Formální školení o technikách sociálních médií, politikách apod. Bude přínosem pro téměř všechny zaměstnance bez ohledu na jejich základní popisy práce. Semalt v celopodnikovém vzdělávání zaměstnanců.

Najděte své nika

Sociální sítě se stále více zaměřují. Zatímco obecné sítě jako Facebook a Twitter stále vládnou nejvyšší, nicky sociální sítě budou stále více a více rostoucí a také stále důležitější. Součástí strategie pro sociální média pro rok 2013 by mělo být hledání sítí a stránek, které jsou specifické pro vaše místo a které se v nich aktivují. Semaltové sítě se zvýší pouze v popularitě a stanou se účinnějšími jako marketingová strategie, která dosáhne vašeho konkrétního cílového publika.

Integrace aplikace

Aplikace budou v roce 2013 stále důležitější jako obchodní a marketingový nástroj. Pokud můžete navrhnout aplikaci pro vaši firmu, nebo pokud ji máte, je nyní čas ji popularizovat integrováním do sociálních médií. Automatické přidávání příspěvků na Facebook nebo Twitter je skvělé. Semelál obsahu vašeho appu a obsahu vašeho sociálního média je také skvělý. Lidé také chtějí stáhnout aplikace, které mají spoustu stažení a vysoké hodnocení / doporučení. Snažte se zvýšit funkčnost vaší aplikace a povzbuzujte uživatele k jejímu on-line kontrole.

Posilněte své vizuály

Fotografie jsou sdíleným typem obsahu na sociálních médiích, takže je nyní čas začít zvyšovat vizuály, které nabízíte zákazníkům. Fotografie by se měly stát větší částí obsahu, který přidáváte online a měli byste zvýšit využití stránek jako jsou Pinterest a Instagram. Semantální vizuální branding je také důležitá, takže se můžete těšit z příležitostí, které musíte zlepšit rozpoznávání značky prostřednictvím fotografií a obrázků v sítích sociálních médií.

Staňte se více odkazem

Lidé častěji komunikují s podniky online, hledají více osobní spojení. Představte si dobrý nápad, abyste začali upouštět firemní mluví a populární marketingový jazyk, který spotřebitelé uznávají za čistě propagační. Snažte se spojit se spotřebiteli na osobní, individuální úrovni. Například jednotliví zaměstnanci by měli být viditelní v sociálních sítích, aby spotřebitelé přesně věděli, kdo s nimi mluví.

Jaké strategie sociálních médií budete používat v roce 2013?

Five Great Social Media Semalt for 2013

Připojte

March 18, 2018