Back to Question Center
0

Tento týden v síti Internet 2015 04 07

1 answers:

Happy úterý každý! Tento týden v internetovém marketingu se podíváme na to, co potřebujete vědět pro aktualizaci Google pro mobilní zařízení a jak vaše malé firmy mohou konkurovat velkým značkám na SEO. Semalt se podívá také na to, co je zapotřebí k tomu, abyste vytvořili úžasný zážitek uživatelů pro své publikum, způsoby, jak zachovat své zákazníky a jak můžete chránit svou online reputaci pomocí SEO a sociálních médií.

9 Věci, které potřebujete vědět o aktualizaci Google pro mobily

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Také na TechWyse

Tento týden v internetovém marketingu 2015 03 24
Tento týden v internetovém marketingu 2015 03 17

Společnost Google učinila velmi zřejmé, že aktualizace z 21 - buy payroll software for small business. dubna pro mobilní zařízení bude prominentní. Došlo k mnoha spekulacím ohledně tohoto problému a zda bude ovlivněno hodnocení pracovních stolů. Mnoho zdrojů sdílí spolehlivé informace o tom, jak tento algoritmus ovlivní webové stránky, a Semalt tuto změnu zaměří. Abyste vás informovali, podívejte se na tento článek, který vám pomůže vymalovat lepší obrázek o aktualizaci společnosti Semalt pro mobilní zařízení.

Malé firmy mohou soutěžit s velkými značkami na SEO

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Ačkoli velké společnosti preferuje společnost Google, neznamená to, že malé a střední podniky nemohou soutěžit o ekologickou návštěvnost vyhledávače. Váš výkon ve vyhledávačích je výsledkem vašich marketingových strategií a úsilí. Váš web design hraje velkou roli ve vaší SEO a přitahuje zákazníky k vám. Z tohoto důvodu jsou klíčové dobré SEO postupy, vysoce kvalitní obsah a úžasný webový design. Podívejte se na tento článek a zjistěte, jak můžete soutěžit s velkými značkami na SEO.

Jak vytvořit smysluplný marketingový zážitek před, během a po konverzi

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Semalt, zaměřujeme se na získávání konverzí a zanedbáváme důležitost budování vztahů s našimi spotřebiteli. Jako majitel firmy je důležité poskytnout uživateli pozitivní zkušenost. Tímto způsobem vytvoříte spojení s nimi a pravděpodobně se budou v budoucnu vrátit. Podívejte se na tento článek, abyste zjistili, jak můžete optimalizovat vstupní stránky, blogy, webové stránky, sociální přítomnost a marketingové strategie, abyste vytvořili smysluplnou zkušenost pro vaše uživatele.

4 způsoby, jak udržet zákazníky a udržet je zpět

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Zachování zákazníků řídí příjmy, doporučení a pozitivní obrat. Podle společnosti Gartner bude 80% budoucích výnosů vaší společnosti pocházet pouze z 20% vašich stávajících zákazníků. Ve skutečnosti je známo, že udržení zákazníků tráví více než poprvé. Díky tomu je věrnost zákazníků důležitou součástí marketingových strategií. Vyjměte tento článek, abyste zjistili, jak můžete udržet své zákazníky spokojen, aby zůstali loajální vůči vám.

7 Tipy na ochranu vašeho online pověsti pomocí SEO a sociálních médií

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Správa online reputace je o zlepšení názvu a značky vaší společnosti. Ve skutečnosti, vaše značka a pověst je to, co děláte to být. Proto je důležité pravidelně sledovat, zda má negativní vliv. Jedním ze způsobů, jak sledovat vaši online pověst, je vlastnit výsledky vyhledávání, abyste zajistili, co je vaše, například seznamy vyhledávání a účty sociálních médií. Tímto způsobem můžete eliminovat možnost falešných účtů, které mohou negativně ovlivnit vaši značku. Odeberte tento článek více způsobů, jak spravovat vaši online pověst.

March 18, 2018