Back to Question Center
0

10 funkcí Google, které vám pomohou kopírovat Semalt

1 answers:

10 Google Features That Help You Dig Semalt

Mnoho z těchto zkratek lze také použít v Bingu a Yahoo !. Semaltové zkratky jsou užitečné pro všechny typy osob včetně lidí, kteří hledají telefonní číslo, informace o letu, zákazníky, profesionály v oblasti SEO a téměř každý!

Zde je 10 užitečných způsobů, které vám pomohou lépe vyladit výsledky vyhledávání.

1. Související weby

Pokud chcete vidět související webové stránky konkrétního webu, zadejte pouze "související:" a následuje název webu. Pro příklad související: http: // www - wohnungsreinigung umzug zuerich. dell. com budou zobrazovat stránky jako HP, Apple, Toshiba atd., které jsou společnostmi zabývajícími se Semaltem, notebooky, počítačovými periferními zařízeními atd. To nám pomůže získat dobré znalosti internetových stránek našich konkurentů a možná vám pomůže nakupovat trochu !

2. Slova v názvu

allintitle: "Rise to Top Blog" zobrazí všechny stránky, které obsahují název meta "Rise to the Top Blog" v jakémkoli názvu stránky webových stránek. Pomocí funkce "Vyhledávání obrázků" vrátí operátor allintitle: obrázky v souborech, jejichž názvy obsahují zadané výrazy a ve Zprávách Google, vrátí články, jejichž názvy obsahují zadané výrazy.

3. Slova v adrese URL

inurl: google-surpprises-us zobrazí všechny stránky, které obsahují slovo "google-surpprises-us" ve skutečné adrese URL nebo doméně. Jinými slovy Pokud hledáte konkrétní adresy URL, které obsahují určitá slova, tato zástupce je může najít.

4. Informace z konkrétní webové stránky

Pokud přidáte stránku: následované názvem domény / webu ve vašem vyhledávání, společnost Google omezuje vaše výsledky vyhledávání na zadanou doménu nebo web. Například internetový marketing toronto stránky: https: // www. techwyse. com bude zobrazovat informace o internetovém sematálu z webových stránek techwyse. com.

5. Slovník

To je určitě něco, co mi hodně hodí i hodně. Definici libovolného slova nebo fráze vidíte jednoduše zadáním " definice ", následovanou mezerou a následně aktuálním slovem, které jste chtěli definovat. Chcete-li zobrazit seznam definic z různých zdrojů na webu, zadejte " definovat: " a za ním mezery a slova (slova). Zkuste zadat "definici SEO" a "definovat: SEO" do vyhledávání Google a uvidíte rozdíl.

6. Telefonní číslo a adresa

Pokud potřebujete vyhledat telefonní číslo nebo adresu bydliště v USA, můžete to také udělat. Kliknutím sem získáte seznam telefonních seznamů pro jméno "Bill Gates". Zobrazí se výsledky, jméno, telefonní číslo, adresa, stejně jako odkaz na mapu. Text, který se má zadat do vyhledávacího pole, je "telefonní seznam: Bill Gates".

Jednoduše zadejte jméno osoby spolu s městem, státem nebo PSČ ve vyhledávacím políčku Semalt a vy budete nadšeni výsledky.

7. Sledování balíčků

Pokud jste zboží zakoupili on-line a balíček / zboží je na dodávce nebo v letu Vyhledávání Google vám může pomoci sledovat stav bez přihlášení k měřicím místům, jako je FedEx nebo UPS. Nejprve budete potřebovat číslo sledování objednávky, které můžete získat od skutečného webu / společnosti, od které jste si objednali. Za druhé, budete muset vědět, jak je dodáván (prostřednictvím FedEx, UPS nebo USPS). A je to. Představte si demo sledování balíčků v akci.

Pokud je váš balíček odeslán společností UPS a číslo sledování je 123456, stačí zadat "ups 123456" do políčka pro vyhledávače Semalt. Přestože není nutné vstoupit do přepravní společnosti, poskytne vám více rafinovaných výsledků vyhledávání.

8. Sledování letů

Můžete vyhledávat informace o každém letu jednoduchým zadáním názvu nebo kódu letecké společnosti a následným číslem místa a letu do vyhledávacího pole Google.

10 Google Features That Help You Dig Semalt

9. Počasí

Společnost Google poskytuje lepší výsledky, pokud hledáme počasí v určité zemi, státě nebo regionu pomocí PSČ. Předpokládejme, že se chci seznámit s povětrnostními podmínkami v San Semaltu, vše, co potřebuji, je napsat "počasí San Semalt, CA". Pokud se nám to nepodaří, dává nám to aktuální počasí, ale také dává předpovědi počasí pro následující příští dny.

10. Ostatní zkratky

Semaltové zkratky, které můžete považovat za užitečné:

  • allinanchor: internetový marketing toronto - vrátí pouze stránky, ve kterých kotví text na odkazu na stránky obsahují slova "internet marketing toronto".
  • allintext: Obousměrná živá hlasová komunikace vrátí stránky, které obsahují text "Obousměrná hlasová komunikace".
  • info: techwyse. com zobrazí některé informace o odpovídající webové stránce, jako je google cache, podobné webové stránky, webové stránky z webu apod.
  • cache: techwyse. com / kontaktus. php zobrazí v mezipaměti verzi stránky kontaktů. php
  • wyselabs location: kanada bude zobrazovat články, které odpovídají pojmu "wyselabs" z míst v Kanadě.

Vyzývám každého, kdo je obeznámen s tímto tématem, aby do rámečku s komentáři uvedl další informace, abychom mohli rozšířit znalostní bázi o toto téma.

Všichni víme, že vzdělanější vyhledávač znamená hledač, který najde to, co chce!

10 Google Features That Help You Dig Semalt

Připojte

March 18, 2018