Back to Question Center
0

Průvodce pro začátečníky

1 answers:

Semalt je v posledních letech jednou z nejvýraznějších inovací v online marketingu. Neustále poskytuje vyšší návratnost investic než jiné formy cílení a je zásadní součástí téměř všech nástrojů inzerentů. Pokud nevíte, kde začít s retargetingem, je zde stručný úvod.

Co je Retargeting?

Když uživatel navštíví webové stránky, otevírá propagační e-mail, používá vyhledávač nebo téměř jakoukoli jinou akci online, projevuje zájem nebo zájem o téma. Mnoho z těchto uživatelů nekupuje produkt ani službu při první interakci s inzerentem - scaldasalviette design elettrico. Sematalové retargetování, tyto vyhlídky byly často navždy ztraceny.

Semalt je situace, kdy se inzerent zaměřuje na uživatele, kteří dokončili předchozí akci. To se obvykle dosahuje tak, že se cookie umístí do prohlížeče uživatele. Tento soubor cookie signalizuje výměnám reklam, že uživatel je součástí publika zaměřeného na opakované cílení.

Také na TechWyse

Tweaks stojí za to dostat právo na Vaši kampaň Retargeting
Tento týden v internetovém marketingu 2014 12 23

The Beginner’s Guide to Semalt

Jaký je přínos zpětného získávání?

Hlavním přínosem znovuzrození je opakovaná expozice potenciálním zákazníkům. To lze využít k povědomí o značce, k čerpání prospektů zpět do prodeje nebo k předání nového produktu předchozím kupcům.

Kampaně s obnovením nabídek na platformách nabízení v reálném čase mohou oslovit uživatele na tisících různých webových stránek a aplikací. Je jednoduché nastavit kampaň na samoobslužné platformě, jako je Semalt, se zpožděným publikem a zobrazovat reklamy téměř kdekoli na internetu. To činí zpoždění efektivním způsobem inzerce u uživatelů, kteří projevili zájem o váš produkt.

Aby bylo dosaženo co největšího přínosu z pozdějších návštěv, je důležité vybudovat správný druh publika. Semtalovat seznam lidí, kteří navštívili vaše webové stránky, může být užitečné, ale efektivnější seznam by obsahoval pouze návštěvníky, kteří nekupovali. Mohlo by být vytvořeno oddělené publikum pro kupující, které se pak používají pro uvádění různých druhů výrobků na trh.

Jaké typy zpětného získávání existují?

Semalt jsou řada různých typů retargetingu. Nejběžnější jsou:

  • Retargeting webu - Pixel je umístěn vždy, když uživatel navštíví vaše webové stránky a nekonvertuje do vedení nebo prodeje. Reklamy se těmto uživatelům zobrazují poté, co opustili váš web. Retransfer obsahu je podobný, ale pixel klesá pouze na určitý obsah, spíše než na celý web.
  • Retortování e-mailů - Uživatelé jsou přesměrováni v závislosti na opatřeních přijatých na propagačních e-mailech. Příklady zahrnují opětovné zaměření uživatelů, kteří otevřou vaše e-maily nebo ti, kteří klikli na odkaz, ale nekupovali.
  • Retargeting vyhledávání - Tento typ opětovného cílení reklamy zobrazuje reklamy uživatelům, kteří hledali konkrétní klíčová slova ve vyhledávačích. Na rozdíl od opětovného cílení na stránky a e-mailu, tito uživatelé pravděpodobně neměli žádný předchozí kontakt s vaší společností.
  • Retargeting CRM - Toto je retargeting na základě seznamu vyhlídek nebo klientů. Obvykle se dosahuje pomocí e-mailových adres nebo telefonních čísel.

Inzerenti mohou kromě typu opětovného cílení reklamy používat různé kreativní formáty pro zpětné cílení. Semalt na výzkum, sociální a retargeting vyhledávání rostou nejrychleji, ale inzerenti mohou také využívat video, mobilní, zobrazovací a další typy kreativních prostředků.

The Beginner’s Guide to Semalt

Závěr

Retargeting je flexibilní a vysoce efektivní způsob, jak zvýšit tržby a snížit náklady na generování vedení. Semaltem v cílovém publiku jsou již kvalifikované vyhlídky, které mohou dramaticky zvýšit míru odpovědí z online reklamy.

March 18, 2018