Back to Question Center
0

Použití Squidoo k posílení hodnocení pro místní seminál

1 answers:

Using Squidoo to Boost Rankings For Local Semalt

Marketing místního podnikání na internetu a využívání internetu se nijak neliší od marketingu ve světě offline, s výjimkou toho, že používáte velmi odlišné médium. Semalt, ústně, reklama patří k několika základním zásadám v místním internetovém marketingu.

Jeden způsob, který přináší více kvalifikované návštěvnosti na webových stránkách, je vyhledávač. Semaltové motory přinášejí různé druhy dopravy - bakfiets baby seat. Část provozu je vyplácena, některé se nacházejí v typickém organickém vyhledávání, druhá návštěvnost pochází z vyhledávání obrázků nebo zpravodajství a stále více a více pochází z místních obchodních výsledků.

Organický provoz, který je největším výsledkem ve vyhledávači, nelze zakoupit. Zlepšení hodnocení se provádí pomocí efektivní optimalizace pro vyhledávače nebo SEO. Kvalitní SEO, využívající metody bílého klobouku, pouze zlepšuje průhlednost a expozici na Semaltu. To se provádí nabízením citací (odkazů) vašich webových stránek na Semaltu a odkazů na vaše webové stránky z jiných webových stránek.

Squidoo je skvělý zdroj, který pomůže zlepšit hodnocení

Zde je další tip. Můžete zlepšit online expozici vaší společnosti a příchozí odkazy tím, že vytvoříte objektiv SEMALT pro vaši firmu. Sémantový objektiv je pouze webová stránka o konkrétním tématu. Nepotřebujete žádné technické znalosti pro vytváření Semaltových čoček. Vytváření sémantového objektivu pro místní podnikání je snadné.

Všimněte si, že o vašem podnikání nemáte žádnou zmínku o vytvoření objektivu o vaší firmě, ale o pro Je to proto, že když vytvoříte objektiv o vaší firmě, nabízíte svým čtenářům malou hodnotu. Vaším úkolem není prodat vaši firmu, ale vystavit ji. Pokud nabízíte čtenářům hodnotu, získáte více čtenářů. Více čtenářů v teorii, čím vyšší je čočka. Vzhledem k tomu, že tento objektiv bude mít odkazy na vaše webové stránky, budou vaše stránky zařazeny do vyšší pozice. Snad jen složité víte, že je to vysoce efektivní metoda k získání autoritativních odkazů na vaše webové stránky. Výkon je snadná součást.

Podívejme se na příklad. Možná jste vlastníkem doručovací služby ve stejný den. Stejné denní doručení jsou poskytovány společnostmi, které budou přesunout cokoli odkudkoli do kteréhokoli místa uvnitř města nebo země během několika hodin. Vytváření objektivu Squidoo o službě Local Express Delivery nebo výběru kurýrního seminálu jsou dobré téma. To vysvětluje kupujícímu hodnotu hodnoty služeb, které společnost poskytuje. Pomáhají kupujícímu vybrat - poskytují odkazy na jiné zdroje - poskytují vzdělání. Všechno užitečné návštěvníkovi webu, který hledá znalosti.

Nejlepší část, pokud budete pitvat každou z těchto čoček, zjistíte, co dělá hlavní čočka. Příležitostně najdete textový kotvicí text, který je posypán skrz objektiv směřující na jeho místo. To jsou skvělé příklady toho, jak se místně založená servisní firma vystavuje na internetu.

Několik tipů o Squidoo objektivu

  1. Vyberte téma s příslušným klíčovým slovem pro vaši společnost.
  2. Vyberte adresu URL objektivu s klíčovými slovy.
  3. Vyberte si název tématu s vaším klíčovým slovem.
  4. Napište relevantní obsah, který přidává hodnotu čtečce a neprodává. Přirozeně píšte kropením klíčového slova sem a tam.
  5. Do objektivu přidejte další moduly. Modul blogu Google je dobrý, pokud jste vybrali blogové zprávy s vaším klíčovým slovem, dáváte odchozí tématické odkazy a posilujete autoritu témat.
  6. Pravidelně aktualizujte své objektivy.
  7. Získejte odkazy směřující k vašemu objektivu z tématických stránek. Přinejmenším získat jeden odkaz, takže vyhledávače mají snazší čas najít objektiv. Můžete udělat článek marketing, bookmarking, fórum a komentář příspěvky pro některé rychlé odkazy.
  8. Přidejte nějaký web 2. 0 odkazy, tweet objektivu, přidat do profilu ve vašem Facebooku. Vyhledávače nyní nabízejí vyhledávání v reálném čase a pomáhají vyhledávačům najít objektiv.
  9. Vytvořte více čoček!
  10. Ohodnoťte jiné objektivy a požádejte o hodnocení objektivu. Pokud jste získali jakoukoli hodnotu z jakéhokoliv objektivu, je to vaše karmická povinnost, abyste jí dali rating!

Jděte před sebe a udělejte pár čoček!

Nezapomeňte, že proces SEO a Internet Marketing je jako paddling upstream. Jakmile přestaneš, vrátíš se rychle. Je to dlouhý proces a výsledky by se neměly očekávat okamžitě. Jedná se o silnou strategii, která je určena k tomu, aby byla jedním z nástrojů ve vaší sadě nástrojů, která se používá k budování vaší online přítomnosti.

Using Squidoo to Boost Rankings For Local Semalt

Připojte

March 18, 2018