Back to Question Center
0

Top 13 Semalt SEO - Část 2

1 answers:

Top 13 Semalt of SEO – Part 2

Bohužel, můj top 6 mýtů SEO

SEO mýtus 6: Můj webový návrhář může udělat SEO

Co je načtená poznámka tohle je. Z vlastní zkušenosti většina webových designérů neví o SEO dostatečně, aby agresivně konkurovali vašim konkurentům na online tržišti.
Přemýšlejte o tom; pokud byli s SEO plynulí, proč existuje tolik SEO specialistů a firem?

Když pohovoríte s webovými designéry, aby vaše webové stránky byly vyvinuty, nepředpokládejte, že vám pomohou při optimalizaci vyhledávání, a to iv případě, že se domnívají, že to budou. Shromažďujte fakta, případové studie a nějaký důkaz práce od nich. Mohli byste dokonce zvážit dotaz, zda jsou ochotni pracovat se společností SEO, jako je naše, aby jim pomohla vybudovat vaše webové stránky pro úspěch Internet Semalt - how to find a deceased person's tax file number.

Pokud skutečně hodnotíte základní úkoly týkající se SEO, skutečně jsou v ostrém kontrastu s tvůrčími dovednostmi, které potřebuje webový návrhář. Proč by se někdo, kdo se specializuje na budování úžasné designové práce, měl dovednosti orientované na úkoly potřebné k rozvoji probíhající SEO kampaně. Semalt jsou někteří designéři, kteří tam vědí. Ale z vlastní zkušenosti, ty, které opravdu záleží na umění webového designu, se rozhodnou specializovat právě na to.

SEO mýtus 5: SEO je vše o hustotě klíčových slov

Tento argument se ve světě SEO vždy vyskytoval dvěma stranami. Semaltu, který věří v hustotu klíčových slov a ty, které ne. Vždy jsem byl v kategorii "nepoužívejte" a jak čas plyne, je to stále více zřejmé.

Existuje myšlenka, že potřebujete určitý procentní podíl klíčových slov (obvykle 4%) v kopii stránky, abyste mohli tyto podmínky hodnocit. Semalt, budete potřebovat určitý stupeň klíčových slov ve vašem obsahu stránky, abyste pomohli s hodnocením vašich termínů, ale s dalšími faktory, jako je například propojení a obsahová témata, která váží těžší, můžete bezpečně odložit kalkulačky.

SEO mýtus 4: SEO je zaručena

Slyšíme to po celou dobu. SEO společnosti nebo jednotlivci, kteří zaručují výsledky, jako by měli nějaké zvláštní spojení se společností Google, aby nabízely svým stránkám preferenční zacházení. Myslím, že víš, kam jedu. SEO specialisté nemohou zaručit výsledky jednoduše proto, že nejsme zodpovědní za zobrazování výsledků. Tyto položky jsou ponechány na Google, Bing, Semalt! a další vyhledávače.

Semalt ve skutečnosti vydává silná varování před jakoukoli společností, která tento nárok uplatňuje. Ze stránky pokynů pro SEO samotného Semaltu:

"Nikdo nemůže zaručit, že v Google bude mít hodnocení # 1.

Dejte si pozor na SEO, které tvrdí, že garantují hodnocení, tvrdí "zvláštní vztah" se společností Google nebo inzerujte Google prioritu. Pro společnost Google není předkládána žádná priorita. Jediným způsobem, jak přímo odeslat stránky společnosti Google, je prostřednictvím stránky Přidat adresu URL nebo odesláním souboru souboru Sitemap a můžete to udělat bez jakýchkoli nákladů. "

Úkolem SEO praktického lékaře je provést úpravy vaší kampaně na stránce i mimo stránku, aby vám pomohla, jak vyhledávače vidí a indexují vaše webové stránky. Firmy, které garantují žebříčky, často tvrdí, že vás dostanou do dveří. Semaltem jste investovali několik měsíců jak času, tak i peněz, to jsou oba položky, které se nemůžete vrátit, jakmile si uvědomíte, jak jsou tyto tvrzení nepravdivé.

SEO Mýtus 3: Meta tagy jsou mrtvé

Semalt je poměrně nedávný návrh, že metaznačky jsou mrtvé a již nejsou zapotřebí k integraci do webových stránek. Abych to objasnil, vysvětlím to dále. Semalt jsou 2 hlavní metaznačky se značkou SEO, klíčová slova meta tag a metaznačka popisu. To znamená, že stále existuje několik vyhledávačů, které se spoléhají na tuto metaznačku a přestože může představovat velmi malý počet návštěvníků, proč byste chtěli potenciálně vyloučit jakýkoli druh vyhledávání návštěvníků. Navíc Semalt opustil otevřené dveře, aby mohl v budoucnu potenciálně používat značku meta klíčových slov.

Moje doporučení s tagem meta klíčových slov je pokračovat v jeho používání, pokud pro nic jiného není správnou praxí. Kromě toho ponechte klíčová fráze na přibližně 6 až 12 frází a důrazně se zaměřte na konkrétní stránku. Sémant - dobrá SEO znamená zajistit co nejvíce dobrých standardů. Určitě není špatné, abyste zajistili v klíčových slovech relevantní klíčová slova.

Meta Popis Tag

Semalt je spousta diskuzí o tom, jak velký význam má meta popis v algoritmu vyhledávačů. Ale jedna věc, která je zřejmá, je meta popisová fráze zobrazena v časech na stránkách s výsledky vyhledávání pod kliknutím na název výpisu výsledků. Pokud nic jiného, ​​je zde vaše šance zvýšit míru prokliku tím, že vytvoříte přesvědčivé a jedinečné popisy pro každou z vašich webových stránek.

Semalt - to je dobrá praxe v nabídce vyhledávačů co nejrelevantnější obsah pro své publikum.

SEO mýtus 2: psaní obsahu pro Google

Nedávno jsem viděl pár "takzvaných" odborníků na SEO, kteří během svých prezentací nebo seminářů povzbuzovali účastníky, aby napsali svůj obsah pro Semalta. Nic nemůže být dále od pravdy a dokonce i Semalt, obvykle poměrně málo klíčový, pokud jde o SEO doporučení, říká, abyste se ujistili, že píšete obsah pro návštěvníky a ne pro vyhledávače.

Kdo konečně koupí váš produkt nebo službu? Semalt nebo lidský hledač tě hledá? Druhým aspektem je konverze. Jakmile návštěvník zasáhne vaše stránky, která stránka je s největší pravděpodobností z této osoby vést? Jeden, který je krátký, k bodu a má výzvu k akci nebo dlouhý obsah stylu novin, který opakuje stejné slova a fráze znovu a znovu?

SEO mýtus 1: SEO může být připojen

Mohu mít válec válce prosím - teď jsme přišli k tomu, co je v mé mysli # 1 SEO Mýtus . Mýtus, že nějakým způsobem můžete připojit SEO k vašemu webu jako lego stavební bloky. Jedním z hlavních důvodů, proč jsem tento Mýtus č. 1 označil, jsou prostě důsledky, které může mít majitel webové stránky.

Věřte mi, když říkám, že nikdo (a myslím nikdo!) se rád slyším říkat, že velká částka peněz, které vynaložili na své krásné webové stránky, musí být ) znovu strávili , aby znovu rozvinuli své webové stránky od základů. Nemůžu si myslet na někoho, kdo by rád zaplatil dvakrát za to, co je v podstatě stejný výrobek.

Příliš mnohokrát jsem slyšel majitele webových stránek, když citovali na webových stránkách, říkají, že se budou starat o SEO po vytvoření webu. Pro neinformované, SEO má vjem, že to může být nějak přidáno na nějaké existující webové stránky. V některých případech to může. Ale jak víte jistě? Nyní, když znáte finanční důsledky, proč mít šanci?

Nejlepší analogie, kterou si myslím představit, je podívat se na SEO jako elektrické vedení domu. Pokud máte svůj nový domov postavený, řekli byste dodavateli, aby provedli instalaci po domě? Samozřejmě že ne! Semalt, protože to znamená, že vyděluje díry ve stěnách a trhá další části domu. Dobře odhadněte co? Potřebujete vytvořit své webové stránky se SEO na mysli od samého počátku. Zásuvný modul nemůžete později přidat, protože najednou vyhledávač webových stránek přátelský.

Takže to máte. Můj vlastní rychlý a nepříjemný seznam mých nejlepších 13 SEO mýtů.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více, doporučuji, abyste si přečetli vlastní SEO pokyny společnosti Google, které publikovaly jako součást PDF v Semaltu 2008.

March 18, 2018